Discord video sesi karşıya gidiyor

ErenHeisenberg

Decapat
Daha fazla  
Discord'u internetten kullanıyorum ve konuşmadayken gerek oyun sesi, gerek video falan açarsam onun sesi karşıya gidiyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?

Discord'u internetten kullanıyorum ve konuşmadayken gerek oyun sesi, gerek video falan açarsam onun sesi karşıya gidiyor. Bunu engellemenin bir yolu var mı?
Gürültü engelleme kullanabilirsiniz.

Bende de aynı problem oluyordu, gürültü azaltmayı açmayı deneyebilirsiniz.

İşe yaramaz, bende de oluyor kulaklık taksam bile. Bende çözemedim bunu.
Hocam Discord üzerinde olandan bahsetmiyorum. O hatalı çalışıyor zaten. Farklı gürültü engelleyici kullanılabilir.

Merhaba, aynı sorunu arkadaşım da yaşıyordu, Discord üzerinden onun bilgisayarda açtığı tüm sesler ( müzik, oyun sesi vb. gibi ) bizlere de geliyordu kulaklık kullanmasına rağmen. Discord üzerinde ki tüm ayarları denedi hatta bir kaç tane program yüklemişti bu sorunu çözmek için olmadı, yeni kulaklık aldı fakat yine de bu problem devam etti.

Bu yüzden Discord yerine Team Speak 3 uygulamasını kullanıyorduk çünkü orada ki ses ayarları ile bu problemi orada yaşamıyorduk,

Discord üzerinde de buluşmak istediğimiz için en son harici mikrofon satın aldı ve problemi bu şekilde çözdü.

Yazılımsal olarak çözüm bulamazsanız eğer harici mikrofonun bu sorunu çözdüğünü söyleyebilirim, iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı