Discord'da tehdit edilmek

engelledim 800 kişilik sunucuda 30 kişi fln ekli hepsi gorub açıp dalga geçiyor çıkardım gorubdan onları ama piskoleji olarak baya kötuyum nedense
Durumunu "rahatsız etmeyin" olarak değiştirince bildirim gelmiyor diye biliyorum. Size özel mesaj atanları da şu linkten yardım alarak engelleyebilirsiniz:
Neden fikrinizi illa bu yapılması gerekir, engellesin geçsin tarzında zorla kabul ettirmeye çalışıyor gibisiniz anlamadım.
Uğraşmasın diye.

Hiç bir şey yapamazlar rahat ol öyle kişilerle ugrasmana gerek yok engelle gitsin kimseye telefon e posta veya TC bilgilerini verme yeter eğer yanlisikla versen bile çok bişi olmaz merak etme dikkatli ol yeter

Anlaşamıyoruz sanırım. Basabilir, evet bu bir seçenektir. Fakat şikayet de edebilir ve evet bu da bir seçenektir. Neden fikrinizi illa bu yapılması gerekir, engellesin geçsin tarzında zorla kabul ettirmeye çalışıyor gibisiniz anlamadım.

Durumunu "rahatsız etmeyin" olarak değiştirince bildirim gelmiyor diye biliyorum. Size özel mesaj atanları da şu linkten yardım alarak engelleyebilirsiniz:

Uğraşmasın diye.
uğraşiyolar illa beni bir yerden bulup küfür ediyolar

Hiçbir şey yapamazlar rahat ol öyle kişilerle ugrasmana gerek yok engelle gitsin kimseye telefon e posta veya T.C. Bilgilerini verme yeter eğer yanlışlıkla versen bile çok bir şey olmaz merak etme dikkatli ol yeter

Onlara bir tane bile bilgi vermedim ailem bu seyle urasmaz onları siber suçlara verebilir miyim kendi basıma dava falan açmadan sadece sikayetci olma
Çok uzun süredir mi böyle?
1 hadta oldu kavga baslıyalı ama suan yeni hesabdayım eski hesabı bıraktım

Geri
Yukarı