Discord'da tehdit edilmek

Birisi beni tehdit ediyor diyor. T.C.'ni bulacağım ve seslide Allah'a küfür ediyordu ve 2007 duğdum ve sadece adımı biliyor. 4 gün geçti bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Yeni hesaba geçtim bir de adımla dalga geçıyorlar. Ne yapacağım bilmiyorum. Cidden bulabilirler mi?

Onlar sana bir şey yapamaz ama sen onları siber zorblığa şikayet edersen sen onlara çok şey yaparsın :D

Ya ne yapacağım bilmiyorum kendimi gizli hesap açtım saklanıyom 800 kişilik sunucuları var ve bana düsmanlar yeni hesap açtım yeter ki beni bulmasınlar dalga geçmesinler sağ ol raatladım sayenizde.

Dediğiniz gibi, adamların canları sıkılıyor sizinle oynayarak eğlenmeye çalışıyorlar. Sizde onlara aynısının beterini yapın.

Ya ne yapacağım bilmiyorum kendimi gizli hesap açtım saklanıyom 800 kişilik sunucuları var ve bana düsmanlar yeni hesap açtım yeter ki beni bulmasınlar dalga geçmesinler sağ ol raatladım sayenizde.

Endişe etme. 800 kişi de gelip sana bulaşmaz, dediğim gibi öyle söylüyor ki sen korkasın. Korkmana gerek yok. Bir şey olursa da engelle gitsin.

Birisi beni tehdit ediyor diyor. T.C.'ni bulacağım ve seslide Allah'a küfür ediyordu ve 2007 duğdum ve sadece adımı biliyor. 4 gün geçti bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Yeni hesaba geçtim bir de adımla dalga geçıyorlar. Ne yapacağım bilmiyorum. Cidden bulabilirler mi?
Ben olsam dalga geçip engellerdim. Böyle şeylerden korkmana gerek yok. 😀

Hocam buradan beni tehdit etti diye gönderin hesabi birkaç gün içinde banlanir. Birşey yapamaz merak etmeyin. https://support.discord.com/hc/tr/requests/new

Geri
Yukarı