Discord'dan arkadaşıma atılan istemsiz mesaj?

xMrlySafe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşımla oyun girmek için oyun seçiyorduk sonra konuşmada olan diğer arkadaşım özelden niye grup linki attın? Dedi bende "yooo link falan atmadım" dedim sonra benim arka taraf tutuştu. Discord da özelden arkadaşıma eskiden Among Us oynadığımız bir grubun linkini atmışım, ama ben atmadım EMİNİM zaten grup linklemek öyle yanlışlıkla yapılacak bir şey değil... Sizce DC hesabına ne olur? Neden arkadaşa o mesaj gitti? Riskleri neler? PC de virüs olabilir mi? Hepinize iyi günler.

Hesabın hacklenmiş olabilir belki. Derhal şifreni değiştir. 2 adımlı doğrulamayı aktif et + hiç discord'dan atılan güvenli olmayan bedava nitro, bedava steam key vs. linklerine tıkladın mı?

Bilgisayarınıza virüs veyahutta keylogger bulaşmış olabilir. Zamanında benim de başıma gelmişti ve ban yemiştim bu yüzden Kaspersky adlı programı indirdim ve virüs tarzı bir tehdit buldu ve sildi. O zamandır sorun yaşamıyorum format vs. atmayın dediğim yöntemi deneyiniz.

Fark etmeden link gönderme ihtimalin var. Fakat tedbir için şifreni değiştir 2 aşamalı doğrulamayı aç. E-mailini kontrol et farklı bir yerden hesabına giriş yapılmış mı diye.

Hesabın hacklenmiş olabilir belki. Derhal şifreni değiştir. 2 adımlı doğrulamayı aktif et + hiç discord'dan atılan güvenli olmayan bedava nitro, bedava steam key vs. linklerine tıkladın mı?
hayır asla.
knk ihtimal var ama bir kaç dakika öncesine yazıyordu 3 dakika fln önce atılmıştı ilk gördüğümde
Fark etmeden link gönderme ihtimalin var. Fakat tedbir için şifreni değiştir 2 aşamalı doğrulamayı aç. E-mailini kontrol et farklı bir yerden hesabına giriş yapılmış mı diye.

Geri
Yukarı