Discord'dan biri beni mahkemeye vereceğini söyledi

Çok boş işler, bunlara takılmanıza gerek yok. Dava açsa bile bir yere varamaz, Discord topluluk kurallarında zaten zorbalamak ve hakaret etmek yasak. Size açtığı dava direkt ölü dava olarak ortaya doğar.

Dava açabilir mi konusunda gelirsek, bir insan her konuda her şeye dava açabilir. Mesela ben şuanda, profil adınıza Türk nefreti gördüğüm gerekçesiyle size dava açabilirim. Ama dava ölü bir dava olarak doğar, sizin için sorun teşkil etmez.

Çok boş işler, bunlara takılmanıza gerek yok. Dava açsa bile bir yere varamaz, Ddiscord topluluk kurallarında zaten zorbalamak ve hakaret etmek yasak. Size açtığı dava direkt ölü dava olarak ortaya doğar.

O arkadaşında bana küfürleri var benim de ona küfürlerim var küfürlerle anlaşıyoruz bu yandan sorun çıkartır mı?

Beyfendi dediğim gibi bu tarz bir dava ölü olarak doğar. Size dava açsa bile onun tarafında sonuçlanmaz. Kaldı ki, sunucunuzda yönetici ve huzur sağlayan siz olduğunuz için istediğini yapma hakkınız var. Elinizde bir sebep de var, o şahsın sunucudaki diğer insanların huzurunu bozması sonucu ile sunucudan attınız.

Kart bilgileri vs. hepsi bende var onları kullanarak bir şey alabilir miyim kendi rızası ile verdi.

Onu yaparsan hayatını kaydırır ama. Bir ters ibraz ve suç duyuruna bakar bilişim dolandırıcılığından ifade vermen.

Discord'da yazılmış bir mesajla "ama rızası vardı" diye bir şey kanıtlayamazsın.

Her kelimenin başı neden büyük? 🤣
Kendi Adıma Söylüyorum: Ben Tasarımcıyım. Bizde Örneğin Kartvizitler Reklam Tabellaları Yazılarını Büyük Yazarız veya Baş Harfleri Büyüt Gerisi Küçük Bir Şekilde Sürekli Yazdığımız İçin ve El Alışkanlığı Olduğu İçin Küçük Yazdığımız Zaman Yanlış Yazdığımızı Hissediyoruz. Bize Bu Yanlış Hisi Vermemesi İçin Böyle Baş Harfleri Büyük Yazıyorum ve Türkçe'De Kelimeler (merhaba nasılsın napıyorsun) Gibi Küçük Yazıldığı Zaman Türkçe'de Anlam Bozuklukları Oluşuyor, Ama Şu Şekilde Yazıldığı Zaman (Merhaba, Nasılsın. Napıyorsun) Yazdığın Zaman Baş Harfleri Büyük Olduğu Zaman Ne Yazıldığı Daha İyi Anlaşılıyor,

Yeni konular

Geri
Yukarı