Discord'um hacklendi

İhsangencer

Decapat
Daha fazla  
Discord'um hacklenmiş ve herkese Free Nitro diye link atmış. Şu anlık benim korkum bilgisayarında hacklenmiş olabileceği yönünde ama şu anda bilgisayarda herhangi bir değişiklik yok. Malwarebytes ile tarama yaptım ve bir şey cıkmadı. Şimdide Kaspersky ile tarama yapıyorum. Sorularım PC'de şu an virus var mıdır yoksa sadece Discord mu hacklenmiştir? Ve Discord'u ne yapacağım?

Discord'um hacklenmiş ve herkese Free Nitro diye link atmış. Şu anlık benim korkum bilgisayarında hacklenmiş olabileceği yönünde ama şu anda bilgisayarda herhangi bir değişiklik yok. Malwarebytes ile tarama yaptım ve bir şey cıkmadı. Şimdide Kaspersky ile tarama yapıyorum. Sorularım PC'de şu an virus var mıdır yoksa sadece Discord mu hacklenmiştir? Ve Discord'u ne yapacağım?

Token grabber yemişsin şifreni değiştirmen yeterli olacaktır.

DC ne iki aşamalı doğrulama ekle. DC kayıtlı mail adresini kontrol et ona da iki aşamalı doğrulama ekle. Benim de başıma geldi sadece DC değil. Instagram, Steam, Origin, g-mail ve diğer bütün hesaplarım çalınmaya çalışıldı fakat iki aşamalı doğrulama olduğu için çalınmadı. Sadece Instagram hesabımdan bot hesaplar takip edilmişti.

Arkadaşlar gereksiz öneriler yapmayın ve arkadaşın gözünü korkutmayın lütfen token grabber çok basit bir şey herhangi virüs değil sadece Discord tokenine erişim sağlar şifrenizi değişmeniz yeterli hesabı silmenize vs. gerek yok.

Arkadaşlar gereksiz öneriler yapmayın ve arkadaşın gözünü korkutmayın lütfen token grabber çok basit bir şey herhangi virüs değil sadece Discord tokenine erişim sağlar şifrenizi değişmeniz yeterli hesabı silmenize vs. gerek yok.
hocam az önce discorddan bir link açtım discord kapandı açtığımda dil değişmiş ve kayıtlı tek 1 kartımdan 300 tl çekilmeye çalışılmış şifreyi değiştirdim, sonra bir kişi yazdı onu engelledim ama geri engel kalkmış kendi kendine kaldırılmışsa napmam lazım tüm bilgisayarmı rat yedi acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı