Disipline gider miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 Aydan bir şey olmadıysa hiçbir şey olmaz merak etme ayrıca kafana bu kadar takma atılmazsın.

Konu sahibi yazım yanlışından neden ban yemiyor? Ben sadece -de/-da ekini bir defa yanlış yazınca banlanıyorum. Tuşlara rastgele basarak gülüyor forumda. 🙄

Ciddi anlamda söylememiştim. Olması gerektiği gibi özür diledim ama bir fayda sağlamadı maalesef.
Özür dileme ile affedilecek şeyin çok ötesine geçmişsin bence.
Çok teşekkür ederim. Biraz da olsa rahatladım.
Rahatlama. Daha ilk mesajı okumadım, senin yazdığın bozuk mesajları okuyup düzeltiyorum. Ama şu ana kadar giden kısımda disipline gidip 1-7 gün uzaklaştırma alırsın gibi.
Tuğba da hocasına küfür etti ve hiçbir şey olmadı.
Ne biliyorsunuz bir şey olmadığını? Üniversitede affetmezler. Hocası umursamasa da internete yayıldı olay. Kesinlikle disiplin işlemi uygulanmıştır.
Hocaya değil, derse küfür ettim.
Şu ana kadar okuduklarımdan hocaya sövmüş gibiydin. Bir de bu sövmeyi kimler duydu acaba?
Dipnot: Savunma konusunda aşırı iyiyim insanları manipüle edebiliyorum hiçbir ceza almadan kurtulabilir miyim?
Şu ana kadar yazdıklarınızda gram manipülasyon kabiliyeti görmedim.
Başkasının tahrik etmesi disiplin kurulunda pek iş yapmaz. Çünkü olay yine sizde bitiyor ve siz küfür ettiniz.
Anladığım kadarıyla sınıf grubuna yazdınız o küfürleri.

Hocanın fotoğraf çektiğini nereden biliyorsunuz?
Konuyu 15 gün önce açmışsınız ama 1 ay oldu diyorsunuz. O arada ve bugüne kadar hoca ile konuşmuşsunuz. Hocanın geri dönüşü olmadı mı? Onu söylediğinizi göremedim.

1 ay bir şey olmadıysa bir şey olmaz diyen arkadaşlara: Bazı okullarda disiplin kurulu dönem sonu toplanır, o zaman işini yapar. Aslında öğrencilerin işine geliyor. Cuma günü karne verilecekken perşembe gününe uzaklaştırma alan arkadaşım vardı benim.
Bu olay olabilir o okulda da.

O küfürler yaratıcı değil. Sadece zincirleme tamlamalardan oluşan uzun, hakaret içerikli cümeleler. Bunlar sizi ne yaratıcı, ne de manipülatif yapıyor.

İşleme konulsa bile muhtemelen siz sorduğunuzda okul size söylemeyecektir. Ama ben bu durumda olsa olsa 1-7 gün uzaklaştırma alırsınız gözüyle bakıyorum. Kolay kolay okuldan atmıyorlar. Birini hastanelik edince bile uzaklaştırma alan kişi gördüm ben.

Son düzenleme:
Konu sahibi yazım yanlışından neden ban yemiyor? Ben sadece -de/-da ekini bir defa yanlış yazınca banlanıyorum. Tuşlara rastgele basarak gülüyor forumda. 🙄
Gerçekten haklısınız. Ben bir keresinde bağlaç ola de/da nın te/ta biçimi olmaz diye ceza yemiştim:)

Sana akıl fikir lazım, şu yazışa bak bir de manipule edebiliyorum falan yazmış. Ulan bugün de bi' şekilde gülme ihtiyacımızı karşıladık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı