Dışlanmak ve insanların konuşmak istememesi

Güçlü ol, onların değerini açıklamaya gerek bile yok... Senin gibi bir insan, bu varlıklarla meşgul olmamalı...

Kendin ile barışık ol çünkü suçlu değilsin.
Teşekkür ederim, şu sözler beni çok mutlu ediyor çünkü kimseden duyamıyorum. Sabretmekten başka yapabileceğim birşey yok gibi.

Güzel insan, sakın o değersiz, beş para etmez insanları kafaya takıp dersi boşlama. Sen bir bireysin ve hedeflerin de var bu çok belli. Sen, onlar olmadan da bir bireysin ve bir şey başarabilirsin. Unutma sen yarın bir gün MSÜ'yü kazandığında ya da kaybettiğinde onların hiçbirisi yanında olmayacak. Onlara bakıp haline şükret. Ya sen de onlar kadar ahmak ve cahil olsaydın? O zaman daha kötü olmaz mıydı? Kafaya takma lütfen. Yollar ve şartlar ne olursa olsun hedeflerinden asla vazgeçme.
Teşekkür ederim, yazdıklarınızı okudukça gözlerimden yaşlar akıyor, çok mutlu oldum sayenizde tekrardan teşekkürler.

Basit insan onlar,başarınla dalga geçerler onlardan üstün olduğunu kendilerine yediremezler anormallik sendeymiş gibi davranırlar. Basitçe fesatlık kıskançlık var hepsinde.

Basit insan onlar,başarınla dalga geçerler onlardan üstün olduğunu kendilerine yediremezler anormallik sendeymiş gibi davranırlar. Basitçe fesatlık kıskançlık var hepsinde.
maalesef, o basit insanların arasına düştüm. Sınıfta en yüksek not ortalaması da bendeydi, geçen dönem onur belgesi de aldım, okulumu defalarca kez il ve ilçe çapında temsil etme şansı buldum. Her başarımda bana saçma saçma baktıklarını da gördüm, her şeyimle dalga geçmelerinden de bezdim. Kendimde bir problem olmadığını düşünüyorum ama evet dediğiniz gibi içlerinde bir kıskançlık var.

Geri
Yukarı