Sürekli zorbalık ve dışlanmak

Hayır bunu yapan şahısları şikayet etse yeter.
Aynen daha sonra daha çok dalga geçsinler çocukla. 30 kilo zayıf, ezik çocuğa kimse saygı göstermez. Ezik olmayacaksın bunun bir taktiği yok. Zayıfsan salona gideceksin, boks yapacaksın. İstenmediğin yerde durma dünyadaki tek ortam onlarınki değil.

Aynen daha sonra daha çok dalga geçsinler çocukla. 30 kilo zayıf, ezik çocuğa kimse saygı göstermez. Ezik olmayacaksın bunun bir taktiği yok. Zayıfsan salona gideceksin, boks yapacaksın. İstenmediğin yerde durma dünyadaki tek ortam onlarınki değil.

Ya onlarda boks biliyorsa illa onlar için boks mu yapmak gerek kavga etse olay daha da büyür müdür zaten gerekli bir şekilde onlara kızarsa bir daha sataşmazlar.

Neden saygı görülmek için spor yapması gerekiyor gerçekten saçmama yorumlar yazma bunun çözümü gerekli yerlere şikayet etmesidir.

Aslında haklı olabilirsin belki de eziğin tekiyim neden mi yaptıklarına ne kadar sinirlensem de gülüp geçiyorum, ne yaparlarsa yapsınlar iyi davranmaya devam ediyorum, kötü durumlarda bile gereğinden fazla kibar oluyorum, sanki onlara bağımlıymışım gibi bana küsmesinler diye hep alttan alıyorum, bir şey derken bile nasıl tepki verirler diye düşünüyorum, onlarla iyi arkadaş olabilmek için olmadığım birisi gibi oluyorum. İşte bunlar yüzünden eziğin tekiyim ve bunları artık değiştirmek istiyorum. Ama aynı zamanda insanların beni tek başıma sınıfta otururken veya tek başıma dolaşırken görüp acımalarından korkuyorum bana acımalarını istemiyorum.
Güçsüzsün evlat. Onların karşısında teksin; fiziksel gücün yok, diksiyon da işe yaramaz. Çevren fesat varlıklarla çevrilmiş durumda. Aslında çözüm yolunu biliyorsun. Çevreni değiştirmelisin, o okulu terk etmelisin (özel okul, VIP Cehennem).

Onları şikayet et öğretmenlerine.
Bence zaman kaybı, direkt polise gitsin. (!)

Neden saygı görülmek için spor yapması gerekiyor gerçekten saçmama yorumlar yazma bunun çözümü gerekli yerlere şikayet etmesidir.
İşte bu doğru.

Aynen. Okulda hocaları kurtarır sokakta da artık hocalarına şikayet eder. Kekonun biri anasına bacısına laf atar hemen okula gidip "hocamm bunlar beni düvüyür" der. Türkiye gibi 4. dünya ülkelerinde saygı görmek için en basitinden kas kütlen büyük olacak.
Ya onlarda boks biliyorsa illa onlar için boks mu yapmak gerek kavga etse olay daha da büyür müdür zaten gerekli bir şekilde onlara kızarsa bir daha sataşmazlar.
Daha çok sataşırlar. En azından çocuğu kendilerine denk görsünler ki uğraşmasınlar. Senin dediğin ortaokulda veya 12.sınıfta işe yarayabilir. Öteki türlü çocuğa 4 yıl boyunca musallat olurlar.

Aynen. Okulda hocaları kurtarır sokakta da artık hocalarına şikayet eder. Kekonun biri anasına bacısına laf atar hemen okula gidip "hocamm bunlar beni düvüyür" der. Türkiye gibi 4. dünya ülkelerinde saygı görmek için en basitinden kas kütlen büyük olacak.

Daha çok sataşırlar. En azından çocuğu kendilerine denk görsünler ki uğraşmasınlar. Senin dediğin ortaokulda veya 12.sınıfta işe yarayabilir. Öteki türlü çocuğa 4 yıl boyunca musallat olurlar.

Ben okulda olanlar olaylarda yapılması gerektiğini söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı