Sürekli zorbalık ve dışlanmak

Evine davet et sonra yanına kaliteli bir bıçak ve siyah torbalar al bir de benzin veya alkol lazım delil kalmamalı onları sonradan kül etmelisin. Sonrasını istersen yazarım plan çok.

Böyle sosyal bir platformda bu tarz şeyler yazmanız çok yanlış.
Sonrasını da eklemeniz gerekirdi?
Ben şimdi bu külleri ne yapacağım?

Uzun süredir kimseye zararım falan dokunmadığı halde dışlanıyorum nedenini bilmiyorum 8. sınıfta az da olsa dışlanıyordum ve bunu hissediyordum üzülüyordum da ama öyle bu dışlanma çok da fazla değildi azdı ama buna rağmen hep dedim ki 9. sınıf olayım kurtulayım bunlardan düzgün kişilerle arkadaşlık kurayım ve 9 oldum özel bir liseye geçtim ama olmuyor benim dışımda neredeyse herkes zaten ortaokuldan arkadaş ve ben fazlalık gibi hissediyorum sadece dışlanmıyorum zorbalık da görüyorum saçım uzun diye dalga geçiyorlar zaten bizde 2 sınıf var yan sınıftan birisiyle arkadaş oldum gayet de iyiydi her şey ama o da son zamanlarda bana zorbalık yapmaya başladı hiçbir şey demediğim halde Discord'da vb gelip garip garip zorbalık yapmaya başladılar hiçbir şey demiyorum 2 kişi birden küfür hakaret ediyorlar ben onlara edince daha da üstüme geliyorlar ama ben başta onlara hiçbir şey demiyorum öyle kötü asosyal sıkıcı birisi de değilim gayet eğlenceli biriyim ama yine de sürekli böyle oluyor anlamıyorum gerçekten ben nerede yanlışlık yapıyorum acaba zayıfım kısayım falan diye mi bu kadar üstüme geliyorlar beni ezik mi görüyorlar diye ama ortaokuldan zayıf ve benden kısa bir arkadaşım vardı o lisede çok güzel arkadaşlıklar edindi şimdi bıktım zaten herkes birbirinin arkasından konuşuyor ama yüzlerine çok iyi davranıyorlar okul değiştirsem hem eğitim gideceğim okulda daha iyi olmayacak hem de gideceğim okulda da aynı şeyleri yaşama ihtimalim var gerçekten sıkıldım artık neden sürekli böyle oluyor sadece dışlanmak değil zorbalıkta var bende mi bir sıkıntı var yoksa karşılaştığım insanlarda mı? Yardım edin.

Bende aynı durumdayım 9.sınıfım ve 8.sınıftaki arkadaşlarımı özlüyorum özel lisedeyim ama sana olanlar bana da oluyor.

Geri
Yukarı