Çözüldü DisplayPort ile RX 470 PC Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende de aynı sorun var aynı kablo ile aynı monitörü farklı PC'de denedim çalıştı ama bende kablo takılıyken elektrik gelmiyor çıkartmam gerekiyor.

Merhaba. Çözdünüz mü sorunu? Bende de RX 5500 XT ekran kartı ve 144Hz 1MS ASUS monitör var. DisplayPort kablo ile açıp 144Hz yapınca PC yanıt vermiyor. Kapatıyorum ve tekrar açmayı deniyorum. Bu sefer de dediğiniz gibi elektrik gelmiyor açılmıyor.

Merhaba. Çözdünüz mü sorunu? Bende de RX 5500 XT ekran kartı ve 144Hz 1MS ASUS monitör var. DisplayPort kablo ile açıp 144Hz yapınca PC yanıt vermiyor. Kapatıyorum ve tekrar açmayı deniyorum. Bu sefer de dediğiniz gibi elektrik gelmiyor açılmıyor.
Bire bir aynı sistem bende var ve aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildin mi sorunu peki ?

AMD ekran kartları ve 20 pinli Display Port kablosundan kaynaklandığını düşünüyorum. 20 pinli DP kablonun Nvidia tarafındaki kartlarda böyle sorunlar yaratmadığını gördüm.

AMD ekran kartları ve 20 pinli DisplayPort kablosundan kaynaklandığını düşünüyorum. 20 pinli DP kablonun NVIDIA tarafındaki kartlarda böyle sorunlar yaratmadığını gördüm.

Bende 20 pinli DP kablosu var ve GTX1060 ile kısa devre sorunu yaşıyorum.

Geri
Yukarı