Division 1 mi Division 2 mi?

Division 1'i oynayanların sayısı oldukça azalmıştır. Division 2'yi 182 saat oynadım, ilk oyundaki bazı eksiklikleri gidermişlerdi. İkisi arasında Division 2'yi tavsiye ederim.

İkinci oyun bir tık daha iyi gibi geldi gözüme, ilk oyunda düşmana 20 şarjör boşaltıyorduk ölmüyordu. Bayadır oynamıyorum gerçi. Sonuç olarak ikinci bir oyun yapmalarına gerek yoktu ilk oyunu düzeltebilirlerdi.

Ubisoft tam bir çöp. Yeni DLC gelmiş Division 2 için, elimi bile sürmedim çünkü biliyorum 3-5 ay sonra bu oyunu düzeltmek yerine 3. oyun çıkarırlar, ben yapımcıların iki güne terk ettiği bir online oyuna para vermem.

COD oyunları gibi sezonluk bir heves haline geldi ubisoft oyunları, yazın çıkan ucuz aşk şarkıları gibi unutulup gidiyorlar.

Son düzenleme:
Hangi temayı sevdiğine göre değişebilir. Bir arkadaşım The Division 1'i daha çok seviyor karlı olduğu için. Yakın zamanda The Division 2 14 liraya satılmıştı Uplay üzerinden. Normal indirimli fiyatı 50 lira civarlarında oluyor bu fiyatlara göre alacağın zevk bence çok güzel iki oyunuda bir süre oynadım ve klasik Ubisoft buglarından hiçbirine denk gelmedim. İki oyundada DLC aldığın zaman hikayesi uzuyor ve daha güzel oluyor. Üstteki arkadaşın yazdığı bence The Division 2 için doğru değil bazı olaylar dışında kendisini tekrar ettiğini söyleyemem. The Division 2 bir tık daha detaylı bir oyun ben oynarken hiç sıkılmadım. İki oyunuda deneyebilirsin fakat The Division 1'de sıkılma ihtimalin var.

1. oyunuda 2. oyunuda saatlerce oynamış biri olarak atmosfer olarak kesinlikle 1. oyunu ama oynanabilirlik ve içerik olarak 2. oyundan yana oy kullanırım.

1. oyunun karlı kasvetli New York şehri efsane manzaralar ile keyifli oyun oynatıyor. Ama içerik çok kısa. Tüm DLC'leri almama rağmen taş çatlasa sıkılmadan 50-60 anca oynarsınız sonrasında sıkıyor hep aynı yerde aynı şeyi yapmak.

2. oyunda ise o kadar çok şey var ki , sürekli haftalık etkinlikler , raidler vs vs. En son 100 katlı bir bina görevi geldi. 1.kattan en üst kata çıkmanız gerekiyor her 10 katta 1 boss bulunuyor. Arkadaşlarınızla keyifle oynayabilirsiniz.

Tek kötü yanı 2. oyunun ne kadar seviye puanınız yüksek olursa olsun ciddi anlamda baız görevler çok zorluyor. 4 kişi 1000 üresi seviye puanınız olmadan çoğu görevde eziyet çekiyorsunuz.

Hele 8 kişilik Raid görevleri yok mu ... Yeter L.n artık dedirtiyor.

Arkadaşlarınız varsa alın , yoksa da forumdan bulun yoksa tek başınıza zerre sarmaz bilginiz olsun.

2 oyunu da saatlerce oynadım. Şuan mesela Division 1 oynuyorum hep, 2. oyuna aylardır girmedim. Tabi bu saatten sonra 1. oyun aşırı indirimde olursa alınır. Onun dışı almak mantıklı değil, oyuncu sayısı azaldı. Div 1 oynarsan yardım ederim.;)

Yeni konular

Geri
Yukarı