Diyabet ilaçları kilo verdirir mi?

Kilo verdireni var, kilo aldıranı var.
Ama o ilaçların kullanım amacı, "kan şekeri kontroludür". Kilo kaybetmek için kullanmak doğru değildir.

Doktorunuz konuştu. 😉

Vallahi amacı beni hiç mi hiç ilgilendirmez şöyle söyleyeyim kilo verdireni hangi türü oluyor mesela hani doktormuşsunuzya söyleyebilirsiniz işimiz görülür hem.

Vallahi amacı beni hiç mi hiç ilgilendirmez şöyle söyleyeyim kilo verdireni hangi türü oluyor mesela hani doktormuşsunuzya söyleyebilirsiniz işimiz görülür hem.
Özelden yazarsan sana muayenhanemin telefonunu verebilirim. Gelirsin, muayene olursun, tahlillerini yaparız gerekirse ilacını yazarız.

Ancak buradan profesyonel hiçbir yanıt alamasın bir hekimden. İnternetten bulunabilecek yanıtları bulabilirsin. Çünkü istediği şey doğru değil. Doğru ile yanlışı ayırabilcek yaştasındır diye umuyorum.

O nedenle AKILLI OL ve DOKTORA git. Hadi bakalım. 😉

Özelden yazarsan sana muayenhanemin telefonunu verebilirim. Gelirsin, muayene olursun, tahlillerini yaparız gerekirse ilacını yazarız.

Ancak buradan profesyonel hiçbir yanıt alamasın bir hekimden. İnternetten bulunabilecek yanıtları bulabilirsin. Çünkü istediği şey doğru değil. Doğru ile yanlışı ayırabilecek yaştasındır diye umuyorum.

o nedenle akıllı ol ve doktora git. Hadi bakalım. 😉

Ne anlatıyorsunuz hocam Allah aşkına yahu ben muayene olmayı bilmiyor muyum konunun muaneyle bir alakası bile yok ayrıca istediğim şeyin doğru olup olmadığına ben karar veririm basit bir soru sordum ve klâsik doktor egonu tatmin ederek yanıt verdin benim sorumla verdiğin yanıtın hiçbir alakası yok bende şeker sorunu yok neden mauyne olayım neden doktora gideyim ki? Ben alt tarafı ilacın basit bit etkisini sordum.

Ne anlatıyorsunuz hocam Allah aşkına yahu ben muayene olmayı bilmiyor muyum konunun muaneyle bir alakası bile yok ayrıca istediğim şeyin doğru olup olmadığına ben karar veririm basit bir soru sordum ve klâsik doktor egonu tatmin ederek yanıt verdin benim sorumla verdiğin yanıtın hiçbir alakası yok bende şeker sorunu yok neden mauyne olayım neden doktora gideyim ki? Ben alt tarafı ilacın basit bit etkisini sordum.
O zaman bir doktor olarak cevap vermiyorum. Kendi bedenin kendi riskin.
Bu halkın bu cahil cesaretine hayranım.
😉

Yeni konular

Geri
Yukarı