Diyet kola, kilo verdirir mi?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Kolayı neredeyse 1 haftadır içmiyorum. Pepsi Max veya Coca-Cola Zero gibi 0 şekerli ve 0 kalorili olan kolalar var. Bunlar içilebilir mi? Kilo vermeye çalışıyorum ancak canım da çok çekiyor. Bilgisi olan varsa sevinirim.

Kolayı neredeyse 1 haftadır içmiyorum. Pepsi Max veya Coca-Cola Zero gibi 0 şekerli ve 0 kalorili olan kolalar var. Bunlar içilebilir mi? Kilo vermeye çalışıyorum ancak canım da çok çekiyor. Bilgisi olan varsa sevinirim.

0 kalori değil 2 kaloriden 4 kaloriye kadar çıkabiliyor. Bence zayıflamak için bayağı iyi hem tadında da o kadar fark yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tadı Coladan çok farklı olmayanlarda 0 şeker olduğunu düşünmüyorum.En azından İce Tea'deki kadar vardır diye düşünüyorum.

Ben neredeyse her öğün Zero içerek 45 kg verdim. Tabi tam olarak gerçekten işe yaradıklarını kanıtlayamam ama bana bir zararı olmadı diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı