Diyet kola ve spor

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Kolayı çok seviyorum azaltmaya çalışıyorum ama çok içesim geliyor. 3-5 gün arayla haftada Max 2 kere Pepsi Max veya Coca-Cola Zero içsem ne olur 1 litrelik? Kilom 90 ramazanda veririm diye düşünüyordum kilo ama veremedim. Spor salonuna gidiyorum orada kardiyo ağırlık kafama göre çalışıyorum ama şu kola işi tam oturmuyor.

Kolayı nasıl içebiliyorsunuz en sevmediğim içeceklerden biridir. Kesinlikle uzak dur kilo bu yüzden veremiyor olabilirsin içinde o istek olacak ki kilo veresin. Öneri olarak kola krizi geldiği an meyve al ve yanına süt veya su ile ye çok iyi oluyor.

Hocam insanlar kendini tatmin etmek için bir şeyler derler ya, hayır bu 100 gram değil 50 gram içeriğinden bir şey çıkarıldı 50g azaldı falan, kolada aynı. İçinde şeker var ama 10 tane değil 9 tane. Diyet içmek istediğinizde su için. Ben bu şekilde kola alışkanlığından kurtuldum. (günde 1 litre içiyordum, şimdi 3 günde 100ml)

Hocam insanlar kendini tatmin etmek için bir şeyler derler ya, hayır bu 100 gram değil 50 gram içeriğinden bir şey çıkarıldı 50g azaldı falan, kolada aynı. İçinde şeker var ama 10 tane değil 9 tane. Diyet içmek istediğinizde su için. Ben bu şekilde kola alışkanlığından kurtuldum. (günde 1 litre içiyordum, şimdi 3 günde 100ml)
hayır hocam eğer öyle olsaydı diyabet hastaları komalık olurdu

Şekersiz kolanın içinde tadlandırıcı olarak aspartam bulunur. Buda kan şekeriyle hiçbir şekilde oynamaz idrarla direkt atılır. Vücut da su bile tutmaz. Gazlı içecek olduğu için abartmadan günde 1-2 bardak tüketmende sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Kola cidden zararlı, sütte öyle. Bol bol su için, günde en az 1,5-2 litre su tüketin. Zevk ve vitamin içebileceğiniz tek şey kendi sıktığınız portakal suyu veya doktor gözetimi altında besleyici su ile karıştırılıp içilen maddelerden içmeniz lazım.

Geri
Yukarı