DJ'lerin kullandığı efektler nelerdir?

White Mocha

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kaç aydır şu remix yapma işleriyle falan uğraşıyourm ama istediğim çalışmaları bir türlü tutturamıyorum. DJ'lerin (ör: Sözer sepetçi, armağan oruç, DJ janti vb.) Gördüğüm kadarıyla farklı efektleri ve parçaları kullanıyor (kick, bass vb) acaba aynı parçaları nereden bulabilirim?

Ya da böyle çalışmalar yapan bir eğitim videosu varsa atabilir misiniz?

Not: FL Studio 20 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Kaç aydır şu remix yapma işleriyle falan uğraşıyourm ama istediğim çalışmaları bir türlü tutturamıyorum. DJ'lerin (ör: Sözer sepetçi, armağan oruç, DJ janti vb.) Gördüğüm kadarıyla farklı efektleri ve parçaları kullanıyor (kick, bass vb) acaba aynı parçaları nereden bulabilirim?

Ya da böyle çalışmalar yapan bir eğitim videosu varsa atabilir misiniz?

Not: FL Studio 20 kullanıyorum.
Sample pack yani, FL Studio 20 içerisinde gelen ModeAudio tarafından yapılmış samplelara göz atmanızı tavsiye ederim. Bass vb. sesler için ayrı bir plugin almanız önerilir çünkü FL Studio stock pluginler pek iyi değil.

Sample pack yani, FL Studio 20 içerisinde gelen ModeAudio tarafından yapılmış samplelara göz atmanızı tavsiye ederim. Bass vb. sesler için ayrı bir plugin almanız önerilir çünkü FL Studio stock pluginler pek iyi değil.
Teşekkür ederim hocam peki önerebileceğin herhangi bir içerik ya da pack vb. var mı?

Teşekkür ederim hocam peki önerebileceğin herhangi bir içerik ya da pack vb. var mı?
EDM vs. yapacaksanız Vengeance EDM Vol 1 ve 2 bulabiliyorsanız indirin hocam. Sitesi zaten satmıyor, RAR olarak indirin.

Hip-Hop vs. için ücretsiz olan Cymatics.fm kitlerine bakabilirsiniz.
Stereo efekti için Vocal Doubler, yankı için Valhalla Supermassive, kick sesi arttırmak için Cymatics Diablo Lite (veya pro eğer ödeyecekseniz), autotune için Antares Auto-Tune EFX.

Yeni konular

Geri
Yukarı