Doge coin nasıl alınır?

egezztrk

Hectopat
Daha fazla  
Ben kripto işlerini çok bilmiyorum. Bir kişi bana açıklayabilirse sevinirim. Öncelikle doge coin diye bir kripto para gördüm. Şu an 1,36 lira ve almak istiyorum ama kripto para işlerinde yeniyim pek fazla bilgim yok. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Ve doge coin nasıl alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kripto işlerini çok bilmiyorum. Bir kişi bana açıklayabilirse sevinirim. Öncelikle doge coin diye bir kripto para gördüm. Şu an 1,36 lira ve almak istiyorum ama kripto para işlerinde yeniyim pek fazla bilgim yok. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba? Ve doge coin nasıl alabilirim?
Önerdiğim borsalar Btcturk Pro, Paribu.

Binance, Coinbase, FTX, Gate.io, MEXC gibi borsaları öneririm..Yatırmak istediğiniz miktarı yatırıyorsunuz piyasalar bölümünden Dogecoini bulup almak istediğiniz miktarı girip alıyorsunuz.

Şuan piyasa çokük durumda alacaksanız şimdi alın ileride yükselebilir. Binance den alabilirisiniz videoları var. YTD

Yeni konular

Geri
Yukarı