Doğum günümde yalnızlığımı fark ettim

Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. BİM'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)
İnanılmaz üzüldüm gece gece. Dostum kötü insanlarla tanışmışsın inan bana iyi insanlar da var. Sen kötülerine denk gelmişsin umarım hayatında güzel insanlar yakınlarında olur. Güzel kardeşim geçmiş doğum günün kutlu olsun nice senelerin olsun.

Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. BİM'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)
Sende bizdensin kral geç otur şöyle. Artık takma kafayı bende takmıyorum aldırış etme selam verene selam ver vermeyene verme. Kendini düşün biraz.

Geçmiş doğum günün kutlu olsun. Arkadaşlarımın doğum günlerini genelde WhatsApp grupunda kutlarım ve aslında hatırlamayanların da kutlamasını sağlarım ama benim doğum günüme gelince mevzu eee ilk kim hatırlayacak diye düşünmeye başlıyorum. Sonuçta boşver gitsin.

21 aralık kimin için güzel ki be 7 senelik ilişkimin başladığı gün dün gibi aklımda ayrılma sebebi seni bir süre sevmedim demesi koymuştu dertleşelim istedim hocam... geçmiş olsun öyle arkadaşların da... hayat acımasız hocam dikkat edin kendinize

Sizin yerinizde olsam o tip insanlarla arkadaş olmazdım veyahut onlara arkadaş olarak hitap etmezdim. Geçmiş olsun, fakat bu sorununuzu geçici olarak görün. İlerde kafa dengi arkadaş edinmenin mutlaka yolu vardır. Pes etmek yok.

Evet arkadaşlar dün yani 21 Aralık doğum günümdü. Kesinlikle beklediğim için değil ama 1 arkadaşım bile doğum günümü kutlamadı. Çevremde çok yakınlarıma harika hediyeler aldım, insan ister istemez beklentiye giriyor ama mesaj dahi gelmedi. Bir arkadaşım demişti ki sana 2 seçenek sunacağım dedi. FIFA 21 veya Sea of Thieves (bu oyunu deme sebebi çok hoşlanıyorduk) + Witcher 3 alacağım dedi. O kadar heveslenmiştim ki en son 2010'da FIFA oynadım maddi sebeplerden vs ötürü. Sonra bugün gün içerisinde şakayla karışık FIFA 21 olsa da oynasak dedim. İnandın mı keriz deyip engelledi beni. Hayat bazen sanırım çok kötü. Bim'den pastamı alıp tek yedim. Sizinle paylaşmak istedim bunu :)

Amirim geçmiş doğum gününüzü kutlarım 🥳 yaşadığınızın ne kadar kırıcı bir şey olduğunu anlıyorum. Sizin yaşadığınıza benzer olaylar başıma birçok kere geldi insanlara fazlasıyla güvendiğimi anladım ne kadar da geç olsa da yaşadıklarıma dayandım ama bir yandan maddi ve manevi kaybettim o günlerden beri de yalnızım çevre denene asla yönelmedim artık alıştım, üzülmeyin insanlar kötü en yakınınızda olanlar bile kötü olabiliyor ne diyelim dünya kötü. İyi geceler.

Geri
Yukarı