Doktorlar neden grev yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yan dallarda aşırı doktor açığı var. Doktor açığı yok demek yanlış.

Hala bana suç atıyorsun. Konu başından beri neler yazmışım baksana? Çözüm odaklı yazdığımı görmüyorsan bir sorunun var. Ve evet ülkede doktor yok :D. Bana kafandan uydurup suç atıyorsun ve bu durum hiç hoş değil.
Ben son yorumuna ve egoist tavrına bakarak yazdım. Hayır, ülkede doktor var :) Yakınlarımın bir çoğu da bu doktorların içinde. Senin gibi olacak doktor vars gitsin. Adama sırtım ağrıyor diyorum ağrı kesici verip yolluyor. Sonra da ''E ben hayat kurtarıyorum bana 654198416871₺ maaş verin'' tabii efendim. Senin gibi doktorlar genelde hastaya azar çekip dövmekten beter eden doktorlardan oluyor. Şahsen ben ülkemde senin gibi her ortamda ''Ben okudum kültürlüyüm bilgiliyim doktorum'' diyip konu işini yapmaya gelince hastasına köpek muamelesi yapan doktor istemiyorum.

@Kreinnar dostum doktorların yaptığı grevi sonuna kadar haklı buluyorum. Asgari ücretlinin maaşı bile doktora yaklaşmış. Doktor der ki ben enayi miyim, o kadar sene okulu boşuna mı okudum der. Haklı da hak veriyorum sonuna kadar.

Ben son yorumuna ve egoist tavrına bakarak yazdım. Hayır, ülkede doktor var :) Yakınlarımın bir çoğu da bu doktorların içinde. Senin gibi olacak doktor vars gitsin. Adama sırtım ağrıyor diyorum ağrı kesici verip yolluyor. Sonra da ''E ben hayat kurtarıyorum bana 654198416871₺ maaş verin'' tabii efendim. Senin gibi doktorlar genelde hastaya azar çekip dövmekten beter eden doktorlardan oluyor. Şahsen ben ülkemde senin gibi her ortamda ''Ben okudum kültürlüyüm bilgiliyim doktorum'' diyip konu işini yapmaya gelince hastasına köpek muamelesi yapan doktor istemiyorum.
Ne zaman para istedim ben? Ne zaman en çok benim olsun dedim. En kötü Afrika ülkesinde 500 dolar para alıyorlar zaten. Ortalamaları 1500 doların üstünde. Ben 30 yaşımdan sonra 10-12k ile ne ev ne araba alabilirim. Sadece sistemin düzelmesi ve makul bir maaş istiyorum. Hayalimde ne Mercedes var ne büyük tatiller. Tuzu kuru olanlar konuşuyor sanırım. Olan yine fakir halka olacak zenginler yüzünden.

Ne zaman para istedim ben? Ne zaman en çok benim olsun dedim. En kötü Afrika ülkesinde 500 dolar para alıyorlar zaten. Ortalamaları 1500 doların üstünde. Ben 30 yaşımdan sonra 10-12k ile ne ev ne araba alabilirim. Sadece sistemin düzelmesi ve makul bir maaş istiyorum.
Sistemin düzelmesi ve düzgün bir maaşı herkes istiyor. İstemek de hakkı buna bir şey demiyorum farkındaysan. Bahsettiğim şey tavrın(ız).

Sistemin düzelmesi ve düzgün bir maaşı herkes istiyor. İstemek de hakkı buna bir şey demiyorum farkındaysan. Bahsettiğim şey tavrın(ız).
Abi seninle zaten konuşup anlaştık ne tavrımı gördün mesela. Sadece bu diğer internet kullanıcısı gereksiz yükleniyor.

1653041342771.png

Ortalama doktor maaşı da ülkemizde 625$ ediyor. Sadece belirtmek istedim :)

He bir de bu ikisini de hatırlatmak isterim.

Konu çok uzadı. Tek temennim herkesin gönlündeki doktora ulaşması ve o doktorun verdiği hizmetin maddi anlamda karşılığını mümkünse devletten mümkün değilse hastadan almasıdır. Emekler boşa gitmesin. Herkes aldığı hizmetin bedelini ödesin. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı