Dolandırıcı mahalle bilgisayarcısı olur gibi

Kardeşim sana bir sistem dizeceğim ama ne sistem. Ama sistem güzel fiyatı da güzel. Borcun 17.700 güzel kardeşim. Geteya meteya filan açar. (İ7 4770, GT 730, 4 GB markasız ram, dandik kasa, Psu, HDD.)

Şansın varsa Windows kendi kuruyor. Allah kimseyi bilgisayarcıların eline düşürmesin.
Gururla söylüyorum ki yaklaşık 9-10 yıldır hiçbir bilgisayarcıyla muhattap olmadım. Ondan aslında zar zor hatırlıyorum diyebilirim.

YouTube + Technopat var zaten, eğer sorun donanımsal değilse hiç böyle şeylere gerek yok.

Kardeşim sana bir sistem dizeceğim ama ne sistem. Ama sistem güzel fiyatı da güzel. Borcun 17.700 güzel kardeşim. Geteya meteya filan açar. (i7 4770, GT 730, 4 GB markasız RAM, dandik kasa, PSU, HDD.)

Aynısını yakın bir arkadaşım yaşadı internete güvenmediği için mahallenin abisine yani bilgisayarcıya gitti ben olmasam 23K ya 1050 Ti ve i5 8. nesil alıyordu( i3 9. nesil de olabilir.) Bir de Full MSI ASUS kaliteli o yüzden donanım düsük diye Game booster kasa ve PSU kitliyordu😁

Aynısını yakın bir arkadaşım yaşadı internete güvenmediği için mahallenin abisine yani bilgisayarcıya gitti ben olmasam 23K ya 1050 Ti ve i5 8. nesil alıyordu( i3 9. nesil de olabilir.) Bir de Full MSI ASUS kaliteli o yüzden donanım düsük diye Game booster kasa ve PSU kitliyordu😁
Boşuna demiyoruz mahalle bilgisayarcıları dolandırıcıdır, hırsızdır diye.
vay be hocam asus ha. 197.000 lira veririm bu sisteme. (!)

Geri
Yukarı