Dolandırıcı Netspeed

crybeek1

Hectopat
Evet arkadaşlar resmen dolandırılıyoruz. Bu bir suçtur ve kimse bu suça sesini çıkarmıyor. 100 Mbps parası verdiğim internetten aldığım rezil hıza bakın. Netspeed bizi resmen dolandırıyor. Ne müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorsunuz ne iletişim kurabiliyorsunuz. 2 aydır internetim böyle ve bunun düzeleceği yok. Bu firmadan uzak durun. Resmen insan dolandırıyorlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    49,3 KB · Görüntüleme: 508
  • Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    49,3 KB · Görüntüleme: 507
Bir tek siz sorun yaşadığınızda kimse dolandırıcı olmuyor altyapınızda veya evde ki hatta sorun olduğu zaman yine kimse suçlu olmuyor 100Mbps paketlerini kullanıyorum ve altyapımın desteklediği son hıza kadar kullanıyorum müşteri hizmetleride hemen dönüş yapıyor bir kere lodostan dolayı dışarıdan evime gelen kablo hasar görmüştü ve 2 gün içerisinde Telekom ekiplerinden bir arkadaş gün içerisinde sorunumu hemen çözdü.

Dolandırıcı falan değil, sende sorun var diye firma dolandırıcı mı oluyor? Saçma sapan iftiralarda bulunma. Firma sana dava açsa haklı.

Ben de memlekette 100 Mbps'lik paket kullanıyorum, 85 Mbps civarı hız alıyorum. Hani dolandırıcıydı?

Firmaya suç atmak yerine ilk önce binanızdaki kabloları kontrol ettirdiniz mi?

Bak hele bak kabloları kontrol edecekmişim sen Netspeed avukatısın herhalde. Hadi sorun kablodan diyelim telefondaki hıza ne demeli?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240104_212313_Chrome.jpg
    Screenshot_20240104_212313_Chrome.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 480
Bak hele bak kabloları kontrol edecekmişim sen Netspeed avukatısın herhalde. Hadi sorun kablodan diyelim telefondaki hıza ne demeli?

Kablo sizin modeminize gelen kablodan bahsediyoruz, hemen üslubsuzca yükselmeyin insanlara.
Çok bıktıysanız firmadan ayrılabilirsiniz çünkü taahhüt bulunmuyor.

Dolandırıcı falan değil, sende sorun var diye firma dolandırıcı mı oluyor? Saçma sapan iftiralarda bulunmayın.

Ben de memlekette 100 Mbps'lik paket kullanıyorum, 85 Mbps civarı hız alıyorum. Hani dolandırıcıydı?

Kendi ağzınla söylemişsin 85 alıyorum diye. Sence sorun yok mu? Şimdi senin dükkanına biri gelse 100 liralık yiyip içse 85 TL ödese kabul mü edeceksin? Ayrıca istediğin yere bak herkes aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Aynı internet neyi değişecek? Üslup koruyun. Bilgisizsiniz cahilsiniz. Downloadın az olmasının birçok sebebi vardır. Modeminiz, bina içi tesisat.

Telefona gelen hızlar Bluetooth ile mi geliyor?

Geri
Yukarı