Dolandırıcı Netspeed

Az önce de belirttim kabloda sorun yok. Bu Netspeed'in iş bilmezliği ve beceriksizliği.

Peki öyle olsun berbat deneyiminiz yüzünden burada ki insanlara nasıl davrandığınızı görünce göz ardı et tuşuna basmamam için hiçbir neden yok iyi akşamlar.

Netspeed Türkiye'deki bana göre en düzgün hizmeti ve müsteri hizmetini sağlayan ISS'lerden biridir sponsor değilim avukatta değilim paramın karşılığını alıyorum, almıyor olsaydım buraya gelip insanlara haykırmak yerine aboneliğimi iptal eder ve eski ISS'me geri dönerdim.
İsterseniz bir internet tarayıcınıza bakın çünkü şelale gibi veri sızdırıyor o zaman oda dolandırıcı oldu, ama bir ricam var sızdırdığı veriler için burada konu açmayın.

Kurduğun cümleler o kadar boş, o kadar saçma ki... Hiçbir bilgin yok sadece ona buna saldırıp iftira atıp duruyorsun.

Bu tavırların karşısında biz de sana hak ettiğin hız bu diyelim o halde. Sorunun modemde veya bina içi kablolarında olabilir. Beğenmiyorsan da git iptal ettir, adamlar seni zorla mı tutuyor? Taahhüt yok bir şey yok.

Hala sorun kabloda diyor ahahahahaha. Yan komsumda sorun yok diyorum kablolar sağlam diyorum hala ısrar ediyosun.

IMG_20240104_212927.jpg NetSpeed'i dolandirdim(!) 100 paketine 110 aliyom.

Kendi ağzınla söylemişsin 85 alıyorum diye. Sence sorun yok mu?
Hayır yok. Konu hakkında o kadar bilgisizsin ki. Tam müşteri hizmetlerini arayıp kanser edecek tipten. Allah Netspeed müşteri hizmetlerine sabır versin.

Paket 100 olunca sabit 100 olmaz, bunu etkileyen birçok faktör var.

Hat değerlerinizi atın kontrol etsinler belki bir şey çıkar oradan. Netspeed müşteri hizmetlerine işim 3 defa düştü ne bekledim ne de ulaşamama sorunu yaşadım. Sizin modeminize giden kablo farklı, kablonuzun takılı olan portu farklı. Olmadı taahhüt yok bu ISS ile anlaşamıyorum deyip geçiş isteyebilirsiniz. İnternetiniz kesilmeden geçiş sağlıyor olmaları lazım.

Hala sorun kabloda diyor ahahahahaha. Yan komsumda sorun yok diyorum kablolar sağlam diyorum hala ısrar ediyorsun.
Tamam, o halde CİMER'i açıyorsun ve Netspeed dolandırıcıdır diye şikayet ediyorsun. Hatta direkt dava aç...

Sana sorunun kabloda demedim, kablolarında sorun olabilir dedim. Modeminde de sorun olabilir. Ayrıca komşunla senin hiçbir alakan yok. Daire içi hatlarında sorun olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerlerinizi atın kontrol etsinler belki bir şey çıkar oradan. Netspeed müşteri hizmetlerine işim 3 defa düştü ne bekledim ne de ulaşamama sorunu yaşadım. Sizin modeminize giden kablo farklı, kablonuzun takılı olan portu farklı. Olmadı taahhüt yok bu ISS ile anlaşamıyorum deyip geçiş isteyebilirsiniz. İnternetiniz kesilmeden geçiş sağlıyor olmaları lazım.

En son ne zaman aradınız?

En son ne zaman aradınız?
Birkaç gün önce aradım, geç oldu ama bağlandım. 15-20 dakika bekle.

Düzgün hizmet alamıyorsun diye kimse dolandırıcı olmuyor. İster kabul et ister etme, sorunun daire için kablolamanda olabilir, modeminde arıza olabilir, ISS kaynaklı sorun olabilir... Sorununa yanıt arayacaksan ara, boş boş saldıracaksan direkt CİMER üzerinden dolandırıcılık adına şikayet oluştur. Buna pek cesaretin olduğunu sanmıyorum ama...

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce aradım, geç oldu ama bağlandım. 15-20 dakika bekle. İnsanlara boş boş saldırmazsan sorununa çözüm bulabilirler. Sen böyle ona buna boş boş atar yapıp saldırdığında kimse seninle ilgilenmez. Önce üslubunu koru ve insanlarla düzgün iletişim kur.

Düzgün hizmet alamıyorsun diye kimse dolandırıcı olmuyor. İster kabul et ister etme, sorunun daire için kablolamanda olabilir, modeminde arıza olabilir, ISS kaynaklı sorun olabilir... Sorununa yanıt arayacaksan ara, boş boş saldıracaksan direkt CİMER üzerinden dolandırıcılık adına şikayet oluştur. Buna pek cesaretin olduğunu sanmıyorum ama... Anca boş boş saldırırsın millete.

Yarım saat bile bekledim ne açan var ne soran. Aynen kanka sorun kablomda. Diğer insanlar da aynı sorunu yaşıyor demek ki hepsinin ev kabloları bozulmuş yauvv.

Birkaç gün önce aradım, geç oldu ama bağlandım. 15-20 dakika bekle.

Düzgün hizmet alamıyorsun diye kimse dolandırıcı olmuyor. İster kabul et ister etme, sorunun daire için kablolamanda olabilir, modeminde arıza olabilir, ISS kaynaklı sorun olabilir... Sorununa yanıt arayacaksan ara, boş boş saldıracaksan direkt CİMER üzerinden dolandırıcılık adına şikayet oluştur. Buna pek cesaretin olduğunu sanmıyorum ama...

Netspeed İnternet Hız Problemi bu bir

Netspeed Çarşıdan Aldım Fiber, Eve Geldim VDSL bu ikii.

Netspeed Fiber İnternet Eziyeti! bu üççç

Netspeed Fiber İnternet Eziyeti! bu da dört. Daha fazla atayım mı yoksa onların da mı kabloları bozuk kardeşim.

Geri
Yukarı