Dolandırılıyor olabilir miyim?

Çalan verdiği emeğe üzülmüştür içindeki parayı görünce. :D Ancak bu İninal ve Papara hesaplarıyla çok para aklama mevzuları dönüyor. Sizin kartınızla da aynısı yapılırsa sorumlusu siz olursunuz. İninal müşteri hizmetlerini arayıp kartım çalındı diyerek kartı kapatıp sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca telefon veya bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir dikkat edin. Yoksa nereden bulacak bu verileri?

Çalan verdiği emeğe üzülmüştür içindeki parayı görünce. :D Ancak bu İninal ve Papara hesaplarıyla çok para aklama mevzuları dönüyor. Sizin kartınızla da aynısı yapılırsa sorumlusu siz olursunuz. İninal müşteri hizmetlerini arayıp kartım çalındı diyerek kartı kapatıp sorunu çözebilirsiniz. Ayrıca telefon veya bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir dikkat edin. Yoksa nereden bulacak bu verileri?
Hocam zaten birkaç gündür yeni yeni kripto para işlerine giriştim pek güvenmiyordum şimdi iyice kıllandım korkutmayın

@turaner2422 benim bilgisayarıma giren virüs yüzünden tüm hesaplarım çalınmıştı. Hepsini zar zor alıp 2FA açtım. Bilgisayarda bir sürü oyun vardı ama mecburen format atmam gerekti. Hepsi gitti, tekrar yüklemem gerekti falan. Yani zor bir durum ama tedbirinizi alın. Önemli hesaplarınızda 2FA açın. Bilgisayar ve telefonunuzda kötü amaçlı yazılımlara karşı bir tarama yapın. Sonra pişman olursunuz.

@turaner2422 bir oyunla alakalı bir dosya indirmiştim. Ertesi sabah tüm Gmail, Instagram, Steam vb. hesaplarım patlamıştı. Hatta mobil oyun hesaplarımı dahi çalmışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı