Dolap takas dolandırıcılığı

Tolgaavc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dolapta biriyle takas yaptım ben mont takasladık fakat içi boş bir kutu gönderdi. Bu durumda ne yapmam gerek? Gönderdiği kargonun üstünde telefon numarası var. Bu numaradan ailesine nasıl ulaşabilirim ben?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığın işlemleri ince ince anlatır mısın?
Dolaptan bi adamla anlaştık mont takaslicaktık aynı anda kargoya gidip ürünleri gösterdik kutuyu da gösterdi içinde ürün de vardı sonra kargoya verdik içinden ürünü almış sonra boş kutu geldi mesajlar duruyor adam engellemiş falan olay bu hocam

Dolaptan bir adamla anlaştık mont takaslacaktık aynı anda kargoya gidip ürünleri gösterdik kutuyu da gösterdi içinde ürün de vardı sonra kargoya verdik içinden ürünü almış sonra boş kutu geldi mesajlar duruyor adam engellemiş falan olay bu hocam

Yüz yüze takas yapmalıydın olan oldu artık bir bardak su iç bende Metin2'de 200 TL dolandırıldım. :D

Peşini bırakma. Git kargocuya paket aldım boş gelmiş de şikayet et normal bir şekilde, onlar kendini savunur, onlar almış gibi davranıcaksın. Daha sonra onlar senden bilgi isteyecek ve mecburi olarak karşı tarafın bilgilerini de araştıracak. Zaten mesajın da var, safa yatacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı