Dolap üzerinden yapılan dolandırıcılığın takipçisi olunmalı mı?

Dolaba şikayet etmelisin parayı geri alıp sevdiğine de hediye alabilirsin. Böyle karaktersizler çok var maalesef. Geçmiş olsun
Dolabın diyeceği tek şey satışın dolapta yapılmadığı bu durumda yardımcı olamayacaklarını söyleyecekler. Konu sahibi dava açarsa Dolap anca ozaman bilgilerini verir.
Komisyon almasın diye iban üzerinden anlamıştık evet. Ettik bir hata.
10-15 TL komisyon için 120 TL'den oldun bu iyi bir şey mi?

Dolabın diyeceği tek şey satışın dolapta yapılmadığı bu durumda yardımcı olamayacaklarını söyleyecekler. Konu sahibi dava açarsa Dolap anca ozaman bilgilerini verir.

Kargo parası ile 35 liraya kadar çıkıyordu o. Bilgileri var elimde zaten. Adresinden telefonuna kadar.

Dolabın diyeceği tek şey satışın dolapta yapılmadığı bu durumda yardımcı olamayacaklarını söyleyecekler. Konu sahibi dava açarsa Dolap anca o zaman bilgilerini verir.

Dostum yine de dava ederse numara üzerinden işte o zaman dolaplık durum olmaz bu bireylerin arasındaki sorun olur

Çocuğu korkutmaktan başka yapabileceğin daha kısa bir yol yok. Üstüne bir de soğuk su iç, geçmiş olsun. Bir daha parayı almadan ürünü kargolamamanı ve Dolap gibi uygulamalara komisyon vermemek için güvensiz yolu tercih etmemeni temenni ediyorum. Ufak bir ders olmuş, tecrübedir.

Dostum yine de dava ederse numara üzerinden işte o zaman dolaplık durum olmaz bu bireylerin arasındaki sorun olur
Şuan Dolaplık bir durum yok. Bilgileri kullanıcı da varmış. Kanıtları ile mahkemeye başvursun. Başka numaralardan arayıp konuşsun.
Kargo parası ile 35 liraya kadar çıkıyordu o. Bilgileri var elimde zaten. Adresinden telefonuna kadar.
Beğenmiyorsan satış yapmayacaksın kusura bakma. Ya tanıdığına satacaksın yada böyle dolandirilacaksın sana kalmış. Alıcı ile anlaşıp alıcıya kargoyu ödetebilirdin.

Çocuğu korkutmaktan başka yapabileceğin daha kısa bir yol yok. Üstüne bir de soğuk su iç, geçmiş olsun. Bir daha parayı almadan ürünü kargolamamanı ve Dolap gibi uygulamalara komisyon vermemek için güvensiz yolu tercih etmemeni temenni ediyorum. Ufak bir ders olmuş, tecrübedir.
Aynen de öyle hocam. Hayattaki her şey tecrübedir.
Polis gitsen bile sonuca bağlanması uzun sürer. Korkutup alabiliyorsan al.
Başka telefondan falan mı arayayım. Ne önerirsiniz yaşı 13 falandır.

Yeni konular

Geri
Yukarı