Dolar 15,27 TL ve Euro 17,21 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence okuduğunu anlama da sıkıntı çekiyorsun sen.

Bunların elbette biz de farkındayız ama elden ne gelir? Malum partili olan çok arkadaşımla tartışım, oy verenlerin fikirlerini değiştirmeye çalıştım ama her şeye ideolojik bakıyorlar. İronik olan ise savundukları ideoloji hakkında da bir şey bilmiyorlar, sadece duyduklarından ibaret.
O kamiller yıllarca "öğğ benim dedelerim tüp kuyruğu bekledi" diye diye şimdi kendileri sıvı yağ, ekmek alamıyor :D :D Devran öyle bir döndükii ohh içim varya çok rahat şuan çok.

Bununla beraber ülke açık büfeye döndü. Sınır komşularımız ürünleri koli koli götürüyor. Buna bir sınır getirilmeli.

Ülkeye 3-5 döviz girecek diye kendi halkını gıdadan, ilaçtan ve giyimden yoksun bırakamazsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sayın ekonomist, profesör, dekan, siyasal bilimci cumhurbaşkanımız bu işi düzeltecek sadece şükür edin ve bekleyin hamdolsun.

Gün gün dibe batıyoruz, umarım bir an önce mevcut iktidar değişir.

Yavrucum ilk alıntı yaptığım mesajında bilmediğini kendin söylüyorsun. Çift kişilikli misin? Doların bir önemi yok diyen sendin. :)
“Doların seviyesinin” bir önemi yok. Önemli olan “değişim hızı”. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Bundan sonrası için belki biraz kitap okumanı önerebilirim, okuduğunu anlama da biraz sıkıntı çekiyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı