Dolar 15,27 TL ve Euro 17,21 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katarla olan anlaşmada iki devlette doları 22TL'den baz aldı. İster istemez yavaş yavaş o rakama çıkacak. Ondan sonra geri düşer.

Yahu denemeden nereden biliyorsun? Şu tarz cümleler kuruyorsunuz ya harbiden sinirden duvara kafa atasım geliyor.

Herkesin düşünce şekli farklı ben bir şey beklemiyorum hiçbirinden tabii ummadık yaş baş yararmış ama ben böyle düşünüyorum.

Herkesin düşünce şekli farklı ben bir şey beklemiyorum hiçbirinden tabii ummadık yaş baş yararmış ama ben böyle düşünüyorum.
Güzel hocam, 19 Sene peygamber gelse güç zehrilenmesi geçirir bir iktidarda. Bazen değişim şarttır. Emin ol kim gelirse gelsin 2-3 yıl devamlı olarak ülkede bazı şeyler pozitif yönde hareket edecektir. Bunu 3 Gün boş kalan maliye bakanı koltuğunda gördük dolar 1.30 TL düştüğünde.

Güzel hocam, 19 sene peygamber gelse güç zehrilenmesi geçirir bir iktidarda. Bazen değişim şarttır. Emin ol kim gelirse gelsin 2-3 yıl devamlı olarak ülkede bazı şeyler pozitif yönde hareket edecektir. Bunu 3 gün boş kalan maliye bakanı koltuğunda gördük dolar 1.30 TL düştüğünde.

Hocam evet yeni kişilerin gelmesi iyidir ona hiçbir lafım yok ama ben teröristlerle ittifak yapan partilerden bir şey beklemiyorum hiçbir partiyi desteklemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı