Dolar 15,27 TL ve Euro 17,21 TL Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zaman alır ama mümkün. Ama umarım bu cümleyi kurmaktaki amacın mevcut iktidar devam etsin babında değildir. Çünkü bizi bu kafa bitirdi.

Evet artık kolay kolay altından kalkabileceğimiz bir durumda değiliz önceden Türkiye'yi Almanya, Fransa ile karşılaştırıyordum şu an Somali ve demokratik Kongo cumhuriyeti.

Son düzenleme:
Evet artık kolay kolay altından kalkabileceğimiz bir durumda değiliz önceden Türkiye'yi Almanya, Fransa ile karşılaştırıyordum şu an Soma'li ve demokratik Kongo cumhuriyeti.
Aynen öyle ben de bunu demek istemiştim yanlış anlaşıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık sadece seçim gününü bekliyorum. Ekrem de Mansur da Kılıçdaroğlu da hiç fark etmez kim aday olursa olsun alnımın ortasıyla mührü basacağım. Yeter artık!

Artık sadece seçim gününü bekliyorum. Ekrem de Mansur da Kılıçdaroğlu da hiç fark etmez kim aday olursa olsun alnımın ortasıyla mührü basacağım. Yeter artık!
Tavuk dürüm aday olsa ona vereceğiz. O mührü öyle bi vurucam ki o okul sırasına bütün koridorda 10. Yıl marşı dalgalanıcak. O seçim günü herkes sandıklarının başında beklesin. İstanbul seçimini 25 günde sindirdiler. 25 Gün sürdü yaptıkları yolsuzlukları silmeleri evrakları kaldırmaları. Bu sefer en az 1.5-2 ay oyalarlar bizi ama pes etmememiz lazım.

Ülke batıyor resmen yakında artık 20 TL olur büyük ihtimalle. :)

Hocam yani ülke ekonomisi en az 15-20 yıl düzelir bence.
Tabii erken seçim olmazsa.

Diğerlerinden merhem gelecek mi sence? Bence çok farklı partiler ortaya çıkmalı.

20211216_114028.jpg

Allah kraliçeyi korusun. 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı