Dolar 3.94 - Euro 4.12 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
90'ların başından 2004'e kadar o kuyruklar vardı. Sabah dördünde kalkıp o kuyruklarda az beklemedim. O yüzden hep kontrol ederdim. Bazen 3-5 ay baya azalırdı. Bazen de 100 metreyi bile geçerdi. Bugün ekmeği bedava versen 3-4 saat sabahın köründe bekleyecek kaç kişi bulabilirsin. Eleştirirken de insaflı olmalıyız. İthal ürünler elbette bizim maaşlarımıza göre pahalı. Bu da iki günde yapılacak iş değil. Konuştukça laf lafı açacak da özetle kimseye hain felan demedim demem de. Tanımadığım bilmediğim insanlara hele niye diyeyim?

2000'de ben bakkaldan ekmeğimi de, şekerimi de rahatça alıyordum maddiyata göre tabi, tüp bittiği zaman ayağımıza kadar geliyordu. Hangi 2000'den bahsediyorsunuz. Başka metropol şehirde iseniz başka.

Vay canına böyle bir konunun hala kapatılmaması ilginç. Dolara gelecek olursak da bence 2017 kasımda 5.50'ye varır. En iyi ihtimalle.

2000'de ben bakkaldan ekmeğimi de, şekerimi de rahatça alıyordum maddiyata göre tabi, tüp bittiği zaman ayağımıza kadar geliyordu. Hangi 2000'den bahsediyorsunuz. Başka metropol şehirde iseniz başka.
Bakkaldan kimse söz etmedi. HalkEkmek kuyrukları dedim. Yoksa Ramazan'da da yumurtalı susamlı pide kuyruğu herzaman oluyor :)

Vay canına böyle bir konunun hala kapatılmaması ilginç. Dolara gelecek olursak da bence 2017 kasımda 5.50'ye varır. En iyi ihtimalle.
Sanırım yöneticilerin hoşuna gidiyor. Bu anlayışlarını başka konularda da görmek isterdim,genelde son sözü kendileri söyleyip konuyu kapatıyorlardı.Bu konunun sonu da böyle olacaktır nitekim.

mTalk'tan gönderildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı