Dolar 8,54'den neden 8,40'a düştü?

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
Bir miktar param (1000₺) vardı. Be nde boş boş durup değer kaybedeceğine dolara yatırayım. Günde 10₺, 15₺ fazla versin diyordum ama bu gün dolar nedense 0, 14'lük bir düşüş yaşadı, bende böyle bir düşüşün neden olduğunu merak ettim ve sorayım dedim. Dolar 8, 54'den neden 8, 40'a düştü?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısıkkkkk.PNG
    Ekran Alıntısıkkkkk.PNG
    8,5 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleme:
Bir miktar param (1000₺) vardı. Be nde boş boş durup değer kaybedeceğine dolara yatırayım. Günde 10₺, 15₺ fazla versin diyordum ama bu gün dolar nedense 0, 14'lük bir düşüş yaşadı, bende neden böyle bir düşüşün neden olduğunu merak ettim ve sorayım dedim. Dolar 8, 54'den neden 8, 40'a düştü?
Hocam bizim için iyi bir şey fakat sizin şansınıza

Bir miktar param (1000₺) vardı. Be nde boş boş durup değer kaybedeceğine dolara yatırayım. Günde 10₺, 15₺ fazla versin diyordum ama bu gün dolar nedense 0, 14'lük bir düşüş yaşadı, bende neden böyle bir düşüşün neden olduğunu merak ettim ve sorayım dedim. Dolar 8, 54'den neden 8, 40'a düştü?
Kurun işi belli olmaz kıpır kıpırdır bir bakarsın 9 olmuş bir bakarsın 6 (inşallah)
Bu gidişle düşmez gibi ama geri yükselecektir emin olun.

Bu tarz toparlanmalara "Düzeltme" deniyor. Soluklanma gibi.

Eğer sıcak haber akışı olmadı ise düzeltme yapmış gibi görünüyor.

Uzmanlım alanım değil, kesin konuşamıyorum ama bildiğim kadarıyla belirli aralıklarla düzeltme olmazsa sağlıklı yükselmemiş olup daha sonra ani düşüşler ve yükseliş trendini kırma gibi olaylar olabiliyor.

Berat Albayrak'ın dirayeti sayesinde dolar sert çakıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı