Dolar kuru ne zaman düşer?

Eğer 250-300$ gibi düşük seviyelerde dolar alacaksanız şu an alabilirsiniz. Bankalara da dikkat edin. Bazı bankalar dolar alışı çok düşük, dolar satışı çok yüksek kurlarla oluyor.

Bu kaçıncı konu oldu bilmiyorum. Defalarca benzer konuları açmaktan bıkmadınız mı? Biraz araştırma yapın zaten az çok bir şeyler öğreneceksiniz. Merkez bankası ve benzeri kuruluşlar veya bu işlerden anlayan önemli kişilerin aylık ve yıl sonu kur tahminleri bir gözden geçirin. Dahası ekonomi siteleri ve kanallarını takip edin.

Bu kaçıncı konu oldu bilmiyorum. Defalarca benzer konuları açmaktan bıkmadınız mı? Biraz araştırma yapın zaten az çok bir şeyler öğreneceksiniz. Merkez bankası ve benzeri kuruluşlar veya bu işlerden anlayan önemli kişilerin aylık ve yıl sonu kur tahminleri bir gözden geçirin. Dahası ekonomi siteleri ve kanallarını takip edin.

Bizler araştırmaya üşenen insanlarız :D Her şeyin kolayı neyse o. Konu açılsın, birileri araştırsın ve anlatsın. En kolayı bu.

Şu saatten sonra ümidimi kestim. 1 yıldır dolarda ciddi bir düşüş yok. Bilgisayar alacaksanız düşmesini beklemeyin maksimum düşüş 0.05 olur. Bu da 20-30 TL farkettirir.

Dolar bence rekora koşacak. Bu saldırı olayları (canlı bomba vb.) ülkede ki turist sayısını çok azalttı. Zaten bu borsa işlerinden anlamam ama dolar da en ufacık şeyden yükseliyor veya düşüyor bence bu sene rekora koşacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı