Dolar uçtu!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnşallah. Devletimiz, ilk başta, şu fırsatçıların önünü kapatmalıdır bence. Hatta aç gözlülük adında eğitimler versin. Bunlar da çok etki ediyor ülkeye.

Arkadaşlar kafayımı yediniz neden bu kadar takıyorsunuz doları maaş ile mi alıyoruz saçmalamayın.

İthal kullanıp kendimiz bir şey üğretmeyip artan miktarlar halka patladığı için.

Yahu ülkede herkes ekonomiden ümidi kesmiş. Baksanıza adam erken seçimden sonra takip ederiz diyor. :(

Ben şaka yapmıyorum erken seçimden sonra bakmak daha iyi. Şu an dolara baktığımızda moralimizi bozmaktan başka bir şey yapmıyor.

Gündemden bile uzak kalmak Türkiye'deki insanın psikolojini düzeltiyor. Ben direkt gündem dahi uzak durmaya çalışıyorum ve kalıyorum. Hep aynı şeyler şu parti onu tehdit ediyor. Cinayet haberleri veya patates gemi ile aya gidicez gibi boş gündem dolu.

Ya Allah aşkına İngilizce konuşmayı bilmemekten bile kötü şu anki şahısın durumu. Azıcık bir şey söylüyor rezil oluyoruz o İngilizce konuştuğuna.

Erken seçim geldiğinde gündemi medyayı tekrar takip etmeni öneririm. Şu an medyayı takip etmek zaten saçma %90 civarı hükümet yanlısı zaten.

Geri
Yukarı