"Dolar yıl başına dek 12 TL'yi bulur"

Baaak, dolar 12 olacakmışmış. Öncelikle şunu sorayım; dolarla mı kazanıyorsunuz ki? Alıyorsunuz her şey TL'den abartıyorsunuz hem de çok.

Merkez bankası faiz indirimine gidecek muhtemelen 100 baz puan millette halâ dolar düşecek umudu var yazık 😊.

Tamam.
Ya siz cidden kaç yaşındasınız anlamadım gitti. Bir insanın fikrine saygı duymuyorsunuz, sadece dalga geçer gibi cevap veriyorsunuz. Böyle halk arasında çok ezilirsiniz söyleyeyim ya da klavye başındasınız diye böyle konuşuyorsunuz.

Ya siz cidden kaç yaşındasınız anlamadım gitti. Bir insanın fikrine saygı duymuyorsunuz, sadece dalga geçer gibi cevap veriyorsunuz. Böyle halk arasında çok ezilirsiniz söyleyeyim ya da klavye başındasınız diye böyle konuşuyorsunuz.
Sen bir fikir ortaya koymuyorsun dostum. Sen sadece temennide bulunuyorsun.

Avrupa ülkeleri de bizden çoğu şeyi ithal alıyor fakat onları göz önüne sermiyorsun. Aldığımız 2kg patatesle dolar 15 olmaz kardeşim çok yanlış taraftan bakıyorsun sebze ne alaka ya.
Birader boş beleş konuşma ya. Üç tarafı denizle kaplı ülkede balık bile yiyemiyorsun.

Birader boş beleş konuşma ya. Üç tarafı denizle kaplı ülkede balık bile yiyemiyorsun.
Yiyemiyor muyum? Hahaha. Herkesi kendiniz gibi yoksul zannetmeyin adamım.
Sence neden 2023 de araba çıkacak diyorlar? Seçim için tabiikide.

Yerli uçak vardı bir aralar.
Prototipten video geldi reis siz hala hayalinizle konuşuyorsunuz adamlar yapıyor yapıyorr.

Türkiye’nin edindiğim bazı kaynaklara göre yurt dışından swap yoluyla senelik %9 faizle 60 milyar dolar ülkeye sokacakları yönünde bilgiler var. Evet dolar ateşini bu şekilde dizginlemeye çalışacaklar ama bu denendi zaten. Şuan hükümet sadece iktidara oynuyor kalıcı bir çözümleri yok.

Geri
Yukarı