Dolar Yüzünden Alamadığınız Ürünler Var mı?

Rahat alışveriş'e şaşmamalı. Mağazalarada LG32UD99 veya 38UC99 gibi monitörlere denk geldiniz mi? fiyatlar nasıl ? ülkemizde bu ürünler şuan yok, olsa bile fiyatları düşünmek bile istemiyorum. Ama bi yandan almak da istiyorum. Bilgi verir misiniz ? Amazon.de den farklı mı fiyatlar ?

Son düzenleme:
Japonya’da asgari ücretle çalışan bir kişi 2 tane Samsung Galaxy S9+ alıyor ve üztüne elektrik faturasını ödeyecek parası kalıyor.
Alamadığım şey ise AliExpress üzerinden bisikletim için Gps, kalp ritmi, kadans (pedal devrini ölçen alet) sensörlü bi alet alıcaktım ama fiyatı 600 tl oldugu için alamıyorum.

LG32UD99 fiyati 920 € gayet alinabilir.

920 Birim olarak düşündüğümüzde öyle ama, malesef durum burada öyle değil bu ürünler için yurt dışına çıkıp alıp gelmek burada almaktan daha karlı o derece. Yakından inceleme deneyimi önemli tabi, siz beğendiniz mi ? İncelemelerde olduğu gibi mi ?

Son düzenleme:
Hayır dolarla almıyoruz bizim paramız TL. Ben hep 500 TL'lik ekran kartı alıyorum ikinci elden hem Zula açsın yeter.
Dalga geçiyorum şey yapmayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı