Dolar Yüzünden Alamadığınız Ürünler Var mı?

Valla kardeş bu saaten sonra düşmesini bekleme. Alabiliyosan al. Bende 3500₺ lik pc alacaktım. Kur yüzünden bu pc 1.5 ayda 550₺ zamlandı. Bende almadım düşer diye bekledim tam tersine daha da çok arttı.:):)

Aliexpiress' den kılıf alacaktım bir tane güzel kılıf buldum ama 10 Dolar kapattım siteyi bilgisayarı camdan aşağı attım.
Eskiden 2012 yılında iken Dolar 2 TL idi. O zamanlar laf ettik 2 olmasına Dolar bize sinirlenip 4 oldu şimdi o günleri mum ile arıyoruz. Ulan milletin açlıktan ağzı kokuyor be. Ben boş atacağım oyumu valla. Hiç bir parti ekonomiyi düzeltemez şu saatten sonra. Gece 4.54 şimdi 4.61 çok orantısız bir büyüme-düşme yaşıyor.

Bu kış sistem kurdum. Yazın ilave 8 GB bellek almayı ve güç kaynağını değiştirmeyi planlıyordum. 2018 yılının sonuna doğru GT1030 ekran kartı yerine RX580 almayı planlıyordum. Ancak bu dolar kurları sebebiyle hepsini 2019 yılına ertelemek zorunda kaldım. İyi ki anakart-işlemci-bellek üçlüsünü indirimlerde yakalayıp almışım.

Aslında şu an 8 GB bellek acil durum teşkil etmiyor. Ancak ekran kartını değiştirirsem güç kaynağını da değiştirmem gerekiyor. O yüzden hepsi 2019 yılına inşallah :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı