Donanım Arşivi Ayın Ürünleri

Max itopya ve Da, Geçmiş olsun aocden ekipman almamak lazım.
AOC'dan ekipman alınmayacağını nereden çıkardınız? Aynı klavyeden ben de aldım bu indirimde, fiyatına göre gayet iyi bir sorunu yok.

AOC'dan ekipman alınmayacağını nereden çıkardınız? Aynı klavyeden ben de aldım bu indirimde, fiyatına göre gayet iyi bir sorunu yok.
Hocam benim bildiğim aoc kendisi üretmiyor fasor üretim yapıyor, gk500 adlı klavyesi aşırı sorunluydu, bu klavyede de benzer sorunlar olunca aoc insanı ürkütüyor.

Hocam benim bildiğim aoc kendisi üretmiyor fasor üretim yapıyor, gk500 adlı klavyesi aşırı sorunluydu, bu klavyede de benzer sorunlar olunca aoc insanı ürkütüyor.
GK500 kronik sorunlu zaten fakat bunda kronik bir sorun yok, sorunlu gelme ihtimali az. Fason mal konusunu tam bilmiyorum, doğru olabilir.

Emektara ihanet ettik ya, GK200 için iade işlemlerini başlattım. CS:GO oynuyorum Shift + W + A basarken elime bomba alacağım bazen geliyor bazen gelmiyor, aynı şey silah içinde geçerli, bir geliyor bir gelmiyor. Alacak varsa haberi olsun.
Bi bana mı sorunsuz geldi şu klavye? Aynı olayı Valorant'ta da yapıyorum bir sıkıntı yok. Değişik durum cidden.

Yeni konular

Geri
Yukarı