Donanım Arşivi'nin Technopat Hakkındaki Düşüncesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hem Donanım Arşiv, hem de izleyicisi hem haklı hem haksız ama Donanım Arşiv'in bu yorumu yanlış, izleyicisini yönlendirmesi tamamen hata, izleyici forumda sadece pahalı=iyidir algısına laf etmiş (ki bu sadece forumlara vs özgü değil, halk arasında da aynı mevzu var), Donanım Arşiv'in de bundan yola çıkarak söylemde bulunduğunu farz etmek istiyorum (kimsenin günahını almak gibi bir durumda kalmak istemem).

Bir yere kadar haklı olduğunu düşünüyorum. Piyasada gerçekten bizim adını belki de ufaktan da olsa ömür boyu duyamayacağımız markalar var. Üslubu sanki biraz yapıcılıktan uzak ve saldırgan geldi. Bunu da geçmişteki olaylara bağlayacak olursak ve donanım arşivinin de işini sonuç olarak iyi yapan bir yer olduğunu hesaba katarsak çok da ayıplanacak bir mesele değil.

Kesinlikle konu açıp üstüne konuşulacak bir konu bile değil. Donanım Arşivi'nin kendini Technopat'la karşılaştırıp laf etmesi için baya bir fırın ekmek yemesi lazım.

Daha geçen tanıttığı sistemlerin birinde Asus TUF RX 5700 XT kullandı. Soğutması referans karttan bile daha kötü kartın. Testleri yaparken ne yaptı peki bu yandaş arkadaş? Kasa kapaklarını komple açıp test yaptı. Sırf sponsorluk için, reklam için. Herkes zaten kasa kapakları açık kullanıyor ya... Ciddiye almamak lazım. "He" diyip geçin. Kusura bakmayın üslup için.

Aynen öyle. Yazıyı bir okumak lazım. Abdullah gayet iyi bir çocuk. Kimsenin gereksiz laf edip kin gütmesine gerek yok.
Ben sadece dediğim gibi forumlara marka takıntı deyip kendisinin Asus gibi markalar kullandığını garipsemem. Yoksa ben de Donanım Arşivi Epic sistem almış birisiyim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı