Donanım Arşivi'nin Technopat Hakkındaki Düşüncesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok iyiyse kendisi de kullansın o zaman, videoya giriyorum dakikalar boyunca göklere çıkartıyor ürünü. Nedeni belli zaten, reklam.
Bir ara da Rampage monitörü göklere çıkartmıştı, kendisi 20 bin liralık Asus monitör kullanıyordu. Açıkçası Ali ve Recep abinin incelemeleriyle bununki karşılaştırılamaz bile.
Zaten Donanım Arşivi'nin izleyici kitlesinin bilgisi ve yaşı belli, izleyiciler ''Ooo abim önerdiyse iyidir, her şeyiyle övdü'' diye alıyor. Sonra işte kullanıyor ve bir sorun göremeyince kaliteli bir şey olarak düşünüyor.
Teknik bilgi sıfırdır.
Eğer inceleme kanalı arıyorsanız tavsiye edeceğim kanal şu, gerçekten kaliteli bir kanaldır: ModArt PC

Son düzenleme:
Çok iyiyse kendisi de kullansın o zaman, videoya giriyorum dakikalar boyunca göklere çıkartıyor ürünü. Nedeni belli zaten, reklam.
Bir arada Rampage monitörü göklere çıkartmıştı, kendisi 20 bin liralık Asus monitör kullanıyordu. Açıkçası Ali ve Recep abinin incelemeleriyle bununki karşılaştırılamaz bile.
Zaten Donanım Arşivi'nin izleyici kitlesinin bilgisi ve yaşı belli, izleyiciler ''Ooo abim önerdiyse iyidir, her şeyiyle övdü'' diye alıyor. Sonra işte kullanıyor ve bir sorun göremeyince kaliteli bir şey olarak düşünüyor.
Teknik bilgi sıfırdır.
Eğer inceleme kanalı arıyorsanız tavsiye edeceğim kanal şu, gerçekten kaliteli bir kanaldır: ModArt PC
20 Bin ₺'ye Asus monitör mü var hocam? İlk defa duydum :D.

İnceleme için ürüne ihtiyaç duyan bir insan, (burada kastettiğim yalnızca o kanalın sahibi değil, bu işle ilgilenen herhangi biri olabilir) ürün gönderilmemesi endişesi ile objektif olmayabilir. Fakat böyle bir endişesi olmayan, bir çıkarı ya da zararı olmayan forum kullanıcıları insanları neden kasti olarak yanlış yönlendirsin? Bahsi geçen kanal ve Technopat özelinde düşünmeyin, herhangi bir kanal ve herhangi bir forumun kullanıcılarını baz alarak düşünün. Neden olsun böyle bir şey?

Technopat ile Sosyal'e üye olmak ve takip etmek dışında bir bağım yok. Aynı şekilde bahsi geçen kanalla da herhangi bir problemim yok. Sadece dışarıdan bir göz olarak yorumumu sunuyorum. Burada saçma sapan markaları önermiyoruz, buna rağmen halen daha kalitesiz PSU'dan kaç tane sistemi yanan arkadaş dahi gördük burada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı