Donanım cahilleri

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 68
  • Görüntüleme 4B
Bir tane de YouTuber çıkıp.
İnternet kafecilere sosyal deney yapsın.
Bakalım malzeme çalıyorlar mı en Basic işlemlerde bile.
Termal macun, format gibi.

Bende de mavi ekran sadece RAM'lerden kaynaklanır HDD'nin hiçbir şeyle alakası yok diyen bir yaratık vardı. 50 tane kanıt sundum hala daha konuşuyor. Yazım kurallarını katletmesi de cabası.

Ben 870 EVO savunmuşluğumu bilirim. SU630'a karşı sen ne diyorsun. Bir tane de GameGaraj'ın Instagram'da sistem paylaştığı postun altına anakart 2933 MHz destekliyor. RAM'ler 3200 açılmaz yazmıştı. Ağzının payını vermiştim.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır YouTube'de Vok, Donanım Arşivi, Technopat gibi bir sürü kanal var bilmeleri gereken her şeyi gayet anlaşılır ve iyi anlatıyorlar özellikle Vok ama bazı insanlar araştırmadan bilmeden kutusuna bakarak ekran kartı işlemci seçiyorlar veya RTX 2070'ın yanına ucuz olsun pentium işlemciler alıyorlar sonra aldığı üründen memnun kalmayınca olumsuz yorumları basıyorlar cidden garip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır YouTube'de Vok, Donanım Arşivi, Technopat gibi bir sürü kanal var bilmeleri gereken her şeyi gayet anlaşılır ve iyi anlatıyorlar özellikle Vok ama bazı insanlar araştırmadan bilmeden kutusuna bakarak ekran kartı işlemci seçiyorlar veya RTX 2070'ın yanına ucuz olsun pentium işlemciler alıyorlar sonra aldığı üründen memnun kalmayınca olumsuz yorumları basıyorlar cidden garip.
RTX 2070’e Pentium almayanda ne bilim(!)
@OsmnYsf07 moderatörü eleştirirken bile yazım hatası yapman.
Onu bile bile yaptım. Ceza yermiyim diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı