Çözüldü Dosya gezgini açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daphretcry

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, belki duymuşsunuzdur başka tasarımı olan files uygulamasını, merak edip denemek amaçlı indirdim fakat kullanışsız geldi kaldırdım fakat dosya gezgini ne tıkladığımda "uygulama bulunamadı" hatasını aldım. Bu sorunun çözümü var mı? Eğer ki silindi ise geri yükleme yolu var mı?

Screenshot_29.png

Ayrıca bu ise indirmiş olduğum uygulama kendisi Microsoft Store üzerinde bulunuyor.

Screenshot_30.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama üzerinde sıfırlamak için bir ayar bulunmuyor mu? Şu an zaten bozuldu ise tekrar yükleyip en azından düzeliyor mu diye deneyebilirsin ve uygulama ayarlarında geri alma tarzı bir şey var mı diye bakabilirsin.

Uygulama üzerinde sıfırlamak için bir ayar bulunmuyor mu? Şu an zaten bozuldu ise tekrar yükleyip en azından düzeliyor mu diye deneyebilirsin ve uygulama ayarlarında geri alma tarzı bir şey var mı diye bakabilirsin.

Files uygulamasını tamamen kaldırdım. Bozulmuş ise nereden indirebilirim?

Görev yöneticisinde explorer.exe yeniden başlat dedin mi?
(Windows gezgeni diye geçer).

Görevini sonlandırdım başlatmaya çalıştım fakat böyle bir sorun verdi.

Screenshot_31.png

Bunun çözümü, Files uygulamasını tekrar indir. Deneysel bölümden varsayılan uygulama ayarını kapat ve Files uygulamasını sil.

Az önce aynı sorunu ben de yaşadım ve bu şekilde çözdüm. Kesin çözüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anladın oradan değil. Görev Yöneticisi'ni AC Windows gezginini bul sağ tık yeniden başlata tıkla.
Eki Görüntüle 1312114

Teşekkürler işime yaradı.
Bunun çözümü, files uygulamasını tekrar indir. Deneysel bölümden varsayılan uygulama ayarını kapat ve files uygulamasını sil.

Az önce aynı sorunu ben de yaşadım ve bu şekilde çözdüm. Kesin çözüm.

Sizde yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı