Dosya yolunu birine söylemek sıkıntı yaratır mı?

Senin dosya yolunu yorumlayacak olan HDD veya SSD'dir, yani bir disktir. Dosya yolunu bir insana söylersen, diskine erişimi olmadan bir şey yapamaz. Tüm Web projelerimi C:/wamp64/www/ klasöründe saklıyorum dediğimde biri benim projelerime erişim sağlayabilir mi mesela?
Çok fazla sayı vardı arasında ondan biraz şüphelendim. Bir kaç kişi daha buraya ve kaspersky resmi forumuna paylaşmıştı da onların bazı sayıları benden farklıydı. Galiba sürümle alakalı. Farklı olduğu için o bizim kimliğimizi belirliyor sanıp korktum biraz.

Arkadaşın demek istediği HDD veya SSD olmanız lazım bu dosyaya ulaşabilmeniz için siz konu hakkında biraz yetersiz bilgi vermişsiniz.
HHD ve SSD disk değil mi?

Çok fazla sayı vardı arasında ondan biraz şüphelendim. Birkaç kişi daha buraya ve Kaspersky resmi forumuna paylaşmıştı da onların bazı sayıları benden farklıydı. Galiba sürümle alakalı. Farklı olduğu için o bizim kimliğimizi belirliyor sanıp korktum biraz.

HDD ve SSD disk değil mi?

Evet hocam, böyle bir şey yapmak için kullandığınız disk olmak lazım.

Bana niye yazdınız hocam konuyu ben açmadım :D

Profil resminiz güzelmiş bu arada.

İlki size diğer ikisi konu sahibine 😃

Teşekkürler hocam elliot u çok severim.

Çok fazla sayı vardı arasında ondan biraz şüphelendim. Bir kaç kişi daha buraya ve kaspersky resmi forumuna paylaşmıştı da onların bazı sayıları benden farklıydı. Galiba sürümle alakalı. Farklı olduğu için o bizim kimliğimizi belirliyor sanıp korktum biraz.
@oynozan bunun yüzünden şüphelenmiştim aslında.

Geri
Yukarı