DotA 2 eşleştirme sistemi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
AralGame Promotör
Arkadaşlar herkese selam. DotA 2'yi çıktığı günden beri oynuyorum ortalama 3800-4200 bir puana sahibim. Çoğu Hero ile nerede ne yapılır vs bayağı bayağı biliyorum. Grupça girdiğim arkadaşlarım artık evlendi işleri yoğun vs olduğundan artık tek giriyorum. Haliyle random olarak takıma oyuncu veriyor. Verilen oyuncular bayağı yeni başlamış gibi oynuyorlar neyse (3800 saatim var). Birkaç tanesini merakımdan ekleyip baktığımda 150-200 saat görüyorum rankı da benimle aynı ama Hero'nun skillerini bilmediğini söylüyor bunlar Basic Hero'lar üstelik. Madem bu oyuncular oyunu daha tam bilmiyorlar tanımıyorlar neden kendi statsları ile denk birileriyle eşleşmiyorlar anlam veremedim. Bazen de karşıya resmen turnuva takımı verdiği oluyor biraz ayarsız gibi bu sistem eşleştirme sisteminde benim hata yaptığım bir şey mi var? Yoksa bayağıdır böyle miydi? Mesela örnek bir maç olarak aşağıya bir maçın görsellerini bırakıyorum. Takımım resmen oyunu bilmediğini söyledi ve feedledi. Oyunu bilmedikleri için bir şey de diyemedim sadece geri çıkmalarını oralarda görüş olmadığını girmemelerini söyledim daha sonra oraya girip öldükten sonra beni raporladılar bir de. Ama bu hep böyle mi gidecek? Bir çaresi yok mu? İlla bu oyunu 5 kişi ile mi oynamak zorundayız? Eskiden hatırlıyorum tek oynarken de denginden kalibrende oyuncular gelirdi...

Geri
Yukarı