DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası

Hyper Carry WP

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yardımcı edebileceğinizi düşünerek bu mesajı yazıyorum umarım işiniz yoksa ilgilenebilirsiniz. Benim bilgisayarım oyun oynarken DPC_WATCHDOG_VIOLATION hatası veriyor ancak internette araştırmama rağmen çözüm bulamadım , son 1 haftada bu sorun yoktu yeni başladı . Bilgisayarım windows 8.1 64 bit

@Murat5038 @Recep Baltaş @Ali Güngör yardım edebilirseniz sevinirim umarım bu hatayı yaşayan diğer arkadaşlarda buradan faydalanıp sorunu çözerler şimdiden teşekkür ederim.

Minidump dosyalarım : Desktop.rar

@MF Teşekkürler ancak Intel ekran kartım (cpu ile tümleşik) zaten güncel driver barındırmakta windows 10'a geçmek haricinde bir çözüm olabilirmi ?

@Murat5038 Mikail arkadaşımızın dediğini yaptım ancak söylediğim gibi güncel bir halde siz anlıyorsunuz sanırsam bu işlerden bir bakabilirmisiniz .

@Murat5038 Çok teşekkür ederim ancak bir sorum daha olacak online oyun oynama derken neyi kast ? Ettiniz ve bu sürücüleri internette mevcut bedava sürücü güncelleme programı ile güncellersem bir sorun oluşurmu ? Bir hayli sürücü birakmiş malum manuel olarak uzun sürer bu sorumuda cevaplarsanız müteşekkir kalacağım iyi günler .

@Murat5038 Çok saolun teşekkür ederim evet online oyun oynuyorum ancak öyle fasa fiso dandik oyunlar değil koruma yazılımında sorun olması beni şaşırttı LoL ve CS:GO oynuyorum aralıklarla sorun LoL de yaşanıyordu şuan driverları teker teker güncelliyorum çok teşekkür ederim umarım sorun yaşanmaz.

Driverları güncelledikten sonra test edeceğim .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı