Dragon’s Dogma 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Dragon's Dogma 2 GeForce NOW kütüphanesine ekleniyor.

Bu hafta GeForce NOW kütüphanesine 2 yeni oyun daha ekleniyor. Bunlardan biri de Capcom tarafından geliştirilmiş rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2. Capcom’un efsanevi rol yapma oyununun beklenen devam oyunu Dragon’s Dogma 2, bu hafta GeForce NOW’da yayınlanıyor. Yaşam ve savaş dolu sürükleyici bir fantezi dünyasında kılıç, yay ve büyü kullanabilirsiniz. Yakın zamanda Şili haritasıyla […]

Devamı: Dragon’s Dogma 2 GeForce NOW Kütüphanesine Ekleniyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

i5 11400h ve 3050M performansını merak edenler için; FSR3 Frame Gen modu ile açık alanda 40, şehirde 20 FPS alıyor. Çamur gibi görüntü var. Patch bekleyin derim.

GAME+ ise 50 Mbps altında rezalet çalışıyor. Oynayacak varsa söyleyeyim.

@LegendaryDevilHunter, GeForce NOW'un Türkiye sunucusu adamakıllı olmadığı için normal maalesef. GeForce NOW Türkiye'ye para vermek, mantıklı değil. Onun yerine taksitli sistem dizin.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bana normalde laptopım yetiyordu, bu oyunda böyle oldu. Şimdi tek bir oyun için taksitli sistem almam mantıklı mı? Ben de doğal olarak bu servislere yönelirim. Önümde iki seçenek var; GFN Avrupa ve GAME+. Birisi pahalı, birisi de rezil.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bana normalde laptopım yetiyordu, bu oyunda böyle oldu. Şimdi tek bir oyun için taksitli sistem almam mantıklı mı? Ben de doğal olarak bu servislere yönelirim. Önümde iki seçenek var; GFN Avrupa ve GAME+. Birisi pahalı, birisi de rezil.
İtemsatış gibi yerlerden orijinal fiyatına göre daha ucuza ultimate gibi paketler alabilirsin eu için. Ben 3 ay kullandım 250 verip. 4080'li versiyondu bir sıkıntı olmamıştı.

Geri
Yukarı