Dreamliner'ın Oksijen Maskelerindeki Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen de ortaya bir şey atıp sıyrılıyorsun ya hadi neyse.

sterdim ki teknik bilgilerimiz konuşsun ama daha çok laf dalaşına girdi konu.
Arkadaşlar sizi severim, ancak bu tarz konularda hassasiyetim var. Uçak konuşacaksak, başımın üstüne, gelin konuşalım. Ama gereksizce ve konudan bağımsızca kişisel konulara atlamak kimsenin haddi değil.

@Asım Demir Sıyrılıyorum tabi ki, belki sorgulamada hata oldu ya da bir nedenden dolayı isimle ilgili eksikliğimiz oldu. Olabilir yani, beni ilgilendirmiyor o konu. Konuya yazma amacım sadece teknik birkaç dökümana ulaşmaktı ama olmadı, üstüne tartışma uzayınca takılıp kaldım konuda.

@Jira Birkaç dökümancık da olsa ulaştıramaz mısın? Tüm geceyi o söylediğin şeyleri araştırmakla geçirmek zorunda bırakma beni. :D

@Jira Birkaç dökümancık da olsa ulaştıramaz mısın? Tüm geceyi o söylediğin şeyleri araştırmakla geçirmek zorunda bırakma beni. :D
Söylediğim şeylerin aksi bir şey çıkmayacağı için gerek yok. İnternette bu bilgileri belki bulursun, belki bulamazsın bilmeyeceğim ama sadece 1 saatlik döküman incelemesi ile ben bu kadar fark buldum. Daha nasıl farklar vardır o on binlerce sayfalık dökümanlarda, Allah bilir.

Sıyrılıyorum tabi ki..
PC karşısına oturup içecek + çerezlik içerik çıkartmadığımız için özür dileriz. Boşuna masraf olmuştur :)
Neyse konu amacından uzaklaşmasın, kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı