DT 990 Pro için ALC4080 ses yongası yeterli mi?

leodaege

Picopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Müzik Prodüktörü
Merhaba, iyi sosyaller. Dt 990 Pro için ALC4080 ses yongası yeterli midir? Ses kartı almam gerekli midir, gerekli ise hangi ses kartını almam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
B650 TOMAHAWK WIFI

Araştırıyorum ama amplifikatörlerle alakalı bilgiyi ne MSI kanadından ne Reddit yorumlarından ne de incelemelerden alamadım.
DT 990 80 Ohm versiyonunu alırsanız besler diye düşünüyorum. 250 muallakta.
Kendim Douk Audio u3 Mini amplifikatörünü kullanmaktayım. 1000 lira civarına geliyordu en son kargo ve gümrük dahil edilince.
Taktığınız her şeyi rahatlıkla besleyebilecek küçük bir masaüstü cihaz. Ses yonganız zaten iyi. Sinyali de bunla güçlendirseniz 250 Ohm sürümünü bile rahatlıkla çalıştıracaktır.

ALC4080'e en azından 250ohm DT 990 Pro'yu besleyebilir bence ancak ne kadar sağlıklı olacaktır tartışılır.

Ancak bir adet ses kartı veya amplifikatör şart benim gözümde.

Araştırıyorum ama amplifikatörlerle alakalı bilgiyi ne MSI kanadından ne Reddit yorumlarından ne de incelemelerden alamadım.
ALC4080'e en azından 250ohm DT 990 Pro'yu besleyebilir bence ancak ne kadar sağlıklı olacaktır tartışılır.

Ancak bir adet ses kartı veya amplifikatör şart benim gözümde.
Teşekkürler arkadaşlar, peki hangi ses kartını önerirsiniz?

Teşekkürler arkadaşlar, peki hangi ses kartını önerirsiniz?

Ses kartı olarak Creative Sound Blaster G6 önerebilirim. Fakat bence amplifikatör yeterli olacaktır.
Anakarttan amplifikatöre 3.5mm to RCA kablo ile bağlayacaksınız. DT 990 PRO'nun kutusundan çıkan jak dönüştürücüsünü de amplifikatörünüze takarak kullanabilirsiniz.
Kendi kullandığım kablo: https://www.hepsiburada.com/philips...rca-erkek-ses-kablosu-2-metre-pm-HB00000LN8CR

Son düzenleme:
Gerçekten bir ses tutkunu iseniz kulaklık amfisi olan DAC öneririm mesela Fiio K5 Pro Dac/Amp

Kendim Douk Audio u3 Mini amplifikatörünü kullanmaktayım. 1000 lira civarına geliyordu en son kargo ve gümrük dahil edilince.
Taktığınız her şeyi rahatlıkla besleyebilecek küçük bir masaüstü cihaz. Ses yonganız zaten iyi. Sinyali de bunla güçlendirseniz 250 Ohm sürümünü bile rahatlıkla çalıştıracaktır.
Kullanğınız kulaklık nedir hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı