DT 990 Pro için ALC4080 ses yongası yeterli mi?

Ses kartı olarak Creative Sound Blaster G6 önerebilirim. Fakat bence amplifikatör yeterli olacaktır.
Anakarttan amplifikatöre 3.5mm to RCA kablo ile bağlayacaksınız. DT 990 PRO'nun kutusundan çıkan jak dönüştürücüsünü de amplifikatörünüze takarak kullanabilirsiniz.
Kendi kullandığım kablo: https://www.hepsiburada.com/philips...rca-erkek-ses-kablosu-2-metre-pm-HB00000LN8CR
Hocam bence amp almam benim için daha sağlıklı olacak çünkü ses kartları çok pahalı.

Hifiman HE400se hocam. 25 ohm olarak görünüyor ama hassasiyeti 91dB. Beslemesi kolay değil bunu da. Bahsettiğim amp güçlü yani şüpheniz olmasın o konuda.
Eminsiniz dimi hocam sıkıntısız çok güzel bi şekilde çalıştırır. DT 990 PRO'ya baya heveslendim çünkü. Eğer olmaz ise MMX150 düşünüyorum.

Hocam bence amp almam benim için daha sağlıklı olacak çünkü ses kartları çok pahalı.

Evet ben de o yüzden söyledim. u3 Mini uygun fiyatlı ve çok güçlü. Gücü USB'den alıyor fakat siz yine de bilgisayara takmayın. Bir adaptör bulun veya şu büyük prizlerdeki USB'ye takın. Bilgisayardan güç verdiğimde dip ses sorunu yaşadım. Prizdeki USB'ye taktığımda bu sorun ortadan kalktı.

Eminsiniz dimi hocam sıkıntısız çok güzel bi şekilde çalıştırır. DT 990 PRO'ya baya heveslendim çünkü. Eğer olmaz ise MMX150 düşünüyorum.

Eminim. Tam sese çekmeniz bile gerekmeyecektir muhtemelen.
Amazon yorumlarında DT 770 PRO 250 Ohm'u rahatlıkla çalıştırdığını söyleyen bir yorum okudum. 990 da çok farketmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Evet ben de o yüzden söyledim. U3 Mini uygun fiyatlı ve çok güçlü. Gücü USB'den alıyor fakat siz yine de bilgisayara takmayın. Bir adaptör bulun veya şu büyük prizlerdeki USB'ye takın. Bilgisayardan güç verdiğimde dip ses sorunu yaşadım. Prizdeki USB'ye taktığımda bu sorun ortadan kalktı.

Amazon yorumlarında DT 770 Pro 250 Ohm'u rahatlıkla çalıştırdığını söyleyen bir yorum okudum. 990 da çok fark etmez diye düşünüyorum.

Hocam ne kadar teşekkür etsem az, hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eminsiniz değil mi hocam sıkıntısız çok güzel bir şekilde çalıştırır. Dt 990 Pro'ya bayağı heveslendim çünkü. Eğer olmaz ise MMX150 düşünüyorum.

600Ohm'a kadar kulaklıklarını sürebileceğini iddia eden bir amplifikatör olduğundan dolayı dert etmeyin besler.

Evet ben de o yüzden söyledim. u3 Mini uygun fiyatlı ve çok güçlü. Gücü USB'den alıyor fakat siz yine de bilgisayara takmayın. Bir adaptör bulun veya şu büyük prizlerdeki USB'ye takın. Bilgisayardan güç verdiğimde dip ses sorunu yaşadım. Prizdeki USB'ye taktığımda bu sorun ortadan kalktı.

Amazon yorumlarında DT 770 PRO 250 Ohm'u rahatlıkla çalıştırdığını söyleyen bir yorum okudum. 990 da çok farketmez diye düşünüyorum.
Hocam anfinin ve kablo girişlerinin fotoğrafı varsa eğer atar mısınız?

Arkadaki kırmızı-beyaz porta önceki yorumlarımda linkini attığım Philips RCA to 3.5mm kablosu bağlanıyor. 3.5mm ucu bilgisayardaki ses kartımın kulaklık çıkışına takılı. Onun dışında basit bir güç tuşu ve DC güç girişi var (DC to USB kutudan çıkıyor ama gücünü bilgisayara bağlamayın dip ses yapıyor.)
Ön kısımda ses ve 6.35mm jack yer alıyor. DT 990 PRO'nun kutu içeriğinde mevcut bu dönüştürücü. (Rtings.com'a göre çıkıyormuş kutudan.) Ses tekerleği Windows ses ayarından bağımsız bir şekilde çalışıyor.
Cihazın boyutlarını anlamanız için Xbox gamepadini yanına koydum.
Başka sorularınız varsa yine yanıtlamaya çalışırım.

Dosya Ekleri

• IMG_20230522_164415.jpg
    IMG_20230522_164415.jpg
    200,2 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20230522_164336.jpg
    IMG_20230522_164336.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20230522_164409.jpg
    IMG_20230522_164409.jpg
    213,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20230522_165005.jpg
    IMG_20230522_165005.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 33
Arkadaki kırmızı-beyaz porta önceki yorumlarımda linkini attığım Philips RCA to 3.5mm kablosu bağlanıyor. 3.5mm ucu bilgisayardaki ses kartımın kulaklık çıkışına takılı. Onun dışında basit bir güç tuşu ve DC güç girişi var (DC to USB kutudan çıkıyor ama gücünü bilgisayara bağlamayın dip ses yapıyor.)
Ön kısımda ses ve 6.35mm jack yer alıyor. DT 990 PRO'nun kutu içeriğinde mevcut bu dönüştürücü. (Rtings.com'a göre çıkıyormuş kutudan.) Ses tekerleği Windows ses ayarından bağımsız bir şekilde çalışıyor.
Hocam küçük ve hoş duruyor, gayet güzel. Teşekkür ederim.

Ön kısımda ses ve 6.35mm jack yer alıyor. DT 990 Pro'nun kutu içeriğinde mevcut bu dönüştürücü. (Rtings.com'a göre çıkıyormuş kutudan.) Ses tekerleği Windows ses ayarından bağımsız bir şekilde çalışıyor.

Hocam önerebileceğiniz bir mikrofon var mıdır? Bütçe 2000TL 2500'e az çok zorlarım. RGB'siz olursa sevinirim. (Ya da çok az RGB'si olan) Bazı kişiler HyperX DuoCast önerdiler, performansı nasıl?

Ön kısımda ses ve 6.35mm jack yer alıyor. DT 990 Pro'nun kutu içeriğinde mevcut bu dönüştürücü. (Rtings.com'a göre çıkıyormuş kutudan.) Ses tekerleği Windows ses ayarından bağımsız bir şekilde çalışıyor.

Hocam önerebileceğiniz bir mikrofon var mıdır? Bütçe 2000TL 2500'e az çok zorlarım. RGB'siz olursa sevinirim. (Ya da çok az RGB'si olan) Bazı kişiler HyperX DuoCast önerdiler, performansı nasıl?

Son düzenleme:
HyperX'e o kadar para vermek yerine Fifine Ampligame a6v alırım ben açıkçası. K669B veya C1-u da olabilir ama HyperX mikrofona 2.5k vermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı