DualShock 4 Batarya Şişmesi

GhostSoldier

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zamanda ikinci el PS4 Pro aldım ve 2 kol ile satın aldım. Kolların içini temizlemek için açtığımda birinin bataryası şişmişti. Orijinal batarya nasıl böyle şişmiş anlamadım. Yedek bataryayı nerede bulabilirim? GittiGidiyor'da bir tane var ama 90 TL bir tane bataryaya vermek istemiyorum. Onun yerine 160 TL'ye yan sanayi DS4 alıp yedek parça olarak kullanırım diye düşünüyorum. Önerebileceğiniz gamepad yedek parçası satan bir yer var mı?

PS4 Pro kullanıp bataryaya 90 lira vermek istememek, garipmiş.
Vermek istemememin nedeni parasından değil. O fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Zaten halihazırda 2 kollu aldığım için bir tane daha DS4'üm var. Amacım bu kolu kullanabilir hale getirmek.

Bir garip şey daha söyleyeyim. Series X'imin 9. nesil gamepadini de Bim pili ile kullanıyorum. :)

OEM DS4 sağlıklı olabilir 200₺ye. Ama batarya alsanız daha iyi orijinal hep daha iyidir.
Bataryanın gerçekten orijinal olduğunu bilsem dediğiniz gibi almak mantıklı ama Sony kendisi satmadığı sürece orijinal olmasının garantisi olmuyor. Servis ile iletişime geçsem bataryayı ayrı olarak satıyorlar mıdır acaba?

Bataryanın gerçekten orijinal olduğunu bilsem dediğiniz gibi almak mantıklı ama Sony kendisi satmadığı sürece orijinal olmasının garantisi olmuyor. Servis ile iletişime geçsem bataryayı ayrı olarak satıyorlar mıdır acaba?
Evet evet servisler parayla tamir veya parayla parça satışı yapar.

Geri
Yukarı