Dün gece bahçemdeki garip olay

Deprem olmuştur belki küçük çapta. Genellikle ben gece bağıran köpekleri duyunca aklıma hemen deprem gelir. Deprem gelince de aklımda kaçış planları kura kura uyurum :)
Bende düşünmüştüm de 8 aydır hiç deprem olmadı galiba ?

Çünkü hayvanların hiç gıkı çıkmazdı. :)
Ezan vakti yaklaştığı için olabilir mi?
gece 3.30 ya da 2 idi hatırlamıyorum fakat şimdiye kadar ördekler hariç hiç tavuklar ses çıkarmadı ezan vaktinde

Önce hayvanlar neden uyuyamamış onu öğrenseniz?
Sordum ama cevap vermediler. :(
Bizim komşunun çocuğu da her gece saat 3'te koşuyor bir nedeni var mı? Hayır, yok.

Takmayın bence bu kadar gerilim meraklısı da olmayın.
Komşunun çocuğu bunu her gün yapıyor fakat biz ilkkez böyle bir şeyle karşılaşıyoruz
Espri yapardım ama gereksiz mesajdan uyarı alırım😒. Sürü psikolojisi ile biri bağırdı diye hepsi korkmuş olabilir belki.
İmkansız çünkü bizim kiler son derece uysal. Hatta şöyle söyliyeyim arada evin içine giriyorlar ne kadar kovsakta kaçmıyorlar bizden ve şimdiye kadar hiç bağırmadılar öyle. Ben hırsız var sandım bağırdım küfürler ettim baya ama kimse yok hiç bir şeyde giremez garip
Evinizde veya yakınınızdaki evlerin birinde Güvenlik Kamerası var mı?
Maalesef yok olsa da görüneceğini sanmıyorum
Hayvanlar korunaklı olduğunu algılayamaz. Burası güvenli sansar filan girmez diyemez ya da düşünemez diyelim. Büyük ihtimal ile sansar gibi bir yırtıcı hayvan gelmiştir.
Bunlar küçükken ben bunları kucağımda uyuturdum uzaktan kedi dikizlerdi ama hiç korkmazlardı bırakınca kedi gelicek mi acaba derdim gelirdi ama bağırmazlardı. (Hemen kovalardım)
Az önce deprem oldu hayvanların gıkı bile çıkmadı. Bir baktım hepsi birden yan yana yatmış bana masum masum bakıyorlardı.
Deprem olmuştur belki küçük çapta. Genellikle ben gece bağıran köpekleri duyunca aklıma hemen deprem gelir. Deprem gelince de aklımda kaçış planları kura kura uyurum :)
Az önce deprem oldu hayvanların gıkı bile çıkmadı. Bir baktım hepsi birden yan yana yatmış bana masum masum bakıyorlardı.
Arkadaşlar bu aynı olayı dün gece bir daha yaşadım. Yokmu kesin bir sebep ?

Son düzenleme:
Bence bahçenize bir hayvan giriyor sansar gibi, daha sonrasında ise tavuklar bağırdı mı kaçıyor. Siz de bu yüzden göremiyorsunuz hayvanı. Ya da tavuklardan biri kafayı sıyırmış ve bağırıyor. Onun bağırmasıyla birlikte diğerleri de bağırıyor. Onun dışında aklıma gelen bir sebebi yok. Kamera kurup ne olduğuna bakabilirsiniz belki.

Bence bahçenize bir hayvan giriyor sansar gibi, daha sonrasında ise tavuklar bağırdı mı kaçıyor. Siz de bu yüzden göremiyorsunuz hayvanı. Ya da tavuklardan biri kafayı sıyırmış ve bağırıyor. Onun bağırmasıyla birlikte diğerleri de bağırıyor. Onun dışında aklıma gelen bir sebebi yok. Kamera kurup ne olduğuna bakabilirsiniz belki.
Evet sansar girmiş. ve dün Rahmetli olan ördeğim onu kovalıyormuş o yüzden kaçamıyormuşuz

Yeni konular

Geri
Yukarı