Dünya neden bu kadar sıkıcı?

Hayat şartları zorlaştığı için dünya sıkıcı bir hal almaya başladı istediğimiz şeylere ulaşmak o kadar zorlaştı ki artık bir şey istemeye korkar olduk zaten sosyal bir çevren yok ise hayattan sıkılman çok normal bende sıkıldım fakat yapabileceğim bir şey yok bir o yana bir bu yana savrulup yaşamaya çalışıyoruz elimizden bir şey gelmiyor.

Derdimi bir tek sen anladın be reis. Ekonomik yüzünden hayat şartları zorlaştı. İşte sonra hayattan sıkılmaya başlıyorsun. Zaten ülke yüzünden bu haldeyiz.

Para sıkıntı değil. Anime izleme ne demek? Hobim zaten. Sen niye dizi veya film izliyorsun sanada faydası yok. Derdim koca göğüslü kadın değil.
Para sıkıntı değil mi? Cebinde bir tomar paran olsun ondan sonra konuş.
Ben dizi ve film izliyorum ama hayal ve gerçeği ayırt edebiliyorum. Sen önce hayal ve gerçeği ayırt etmeyi öğren, b*k bulursun animeler de ki gibi bir dünyayı.
2Ncqv1Er_x3afAJVMA6pwauPdvjx1fF3RBsf-zfTW3pE7yFoivhmR_owG1vQfzWnjrJOMcC9S2nZ0xstAcc0hg.jpg

Para sıkıntı değil mi? Cebinde bir tomar paran olsun ondan sonra konuş.
Ben dizi film izliyorum ama hayal ve gerçeği ayırt edebiliyorum. Sen önce hayal ve gerçeği ayırt etmeyi öğren, b*k bulursun animeler de ki bir dünyayı.
Eki Görüntüle 724769
Hayal gerçeği ayırt ederim aslanım. Anime izlemek benim hobim. Senin derdin nedir?

Reis senin eleştirin bam başka. Anime yüzünden hayattan sıkılmadık. Hayat şartları yüzünden.

Ben sana anime yüzünden hayattan sıkıldın demedim. Animeler de ki gibi bir dünya istediğini söylediğin için animeler de ki gibi bir dünya yok, boşuna ümitlenme dedim.
Hayat şartları ve ekonomik imkanlar kötü hak veriyorum zaten yukarıda attığım mesajda dile getirdim bunu. Kimse de para yok. Ülkede yolsuzluk, işsizlik, hastalık, pahalılık almış başını gitmiş Kimse mutlu değil. Japonya'ya gideceğini söylemişsin. Japonya'ya git hatta olabilirsen vatandaşı da ol çok iyi bir seçim yapmış olursun ama onların gözünde hep bir ''gaijin'' olarak yani ''yabancı'' olarak kalacaksın.

Ben sana anime yüzünden hayattan sıkıldın demedim. Animeler de ki gibi bir dünya istediğini söylediğin için animeler de ki gibi bir dünya yok, boşuna ümitlenme dedim.
Hayat şartları ve ekonomik imkanlar kötü hak veriyorum zaten yukarıda attığım mesajda dile getirdim bunu. Kimse de para yok. Ülkede yolsuzluk, işsizlik, hastalık, pahalılık almış başını gitmiş Kimse mutlu değil.
İşte olsa diyorum reis. Anime gibi dünya olsaydı güzel olurdu aslında. Ülke yüzünden bu haldeyiz zaten. Herkes ümidi kesmiş.
Hayat şartları ve ekonomik imkanlar kötü hak veriyorum zaten yukarıda attığım mesajda dile getirdim bunu. Kimse de para yok. Ülkede yolsuzluk, işsizlik, hastalık, pahalılık almış başını gitmiş Kimse mutlu değil. Japonya'ya gideceğini söylemişsin. Japonya'ya git hatta olabilirsen vatandaşı da ol çok iyi bir seçim yapmış olursun ama onların gözünde hep bir ''gaijin'' olarak yani ''yabancı'' olarak kalacaksın.
3 yıl sonra gitmeyi düşünüyorum zaten. Japonya baya hoş yer. Burada çürüceğine oradan yaşarsın daha iyi. Gaijin önemli değil.

Anime gibi dünya olsaydı güzel olurdu aslında.
Olmaz olur mu. Lise de öğle arasında dünyayı kurtarıyorsun sınıftan en az 5 tane kızla da flört ediyorsun. Ben meslek lisesinde öğle arasında 1 dal sigarayı 5 tane sapla dönüyordum.
Burada çürüceğine oradan yaşarsın daha iyi. Gaijin önemli değil.
Orada çürümek bile burada çürümekten iyidir.

Geri
Yukarı